Pirmdiena, 26.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Mētra, Evelīna, Aurēlija;

Martā labo darbu veikalā „Otrā elpa" notiks vairākas darbnīcas

Otrā Elpa, 02.03.2011. 10:23

7.un 21. martā plkst. 16:-19:00 interesenti aicināti uz "Tamborēšanas darbnīcām", savukārt 19. martā plkst. 12:00-14:00 - uz „Apsveikumu & fotoalbumu re-darbnīcu".

Katrs apģērbs reiz nolietojas pavisam, tomēr tas var atdzimt - kā lupatu paklājiņš, soma, kā interesants interjera dekors vai kas gluži cits. Šoreiz "Tamborēšanas darbnīcā" darināsim paklājiņus.

Uz darbnīcu aicināti gan lieli, gan mazi. „Otrā Elpa" dalībniekiem nodrošinās nepieciešamos materiālus, bet, ja iespējams, līdzi jāņem tamboradatas (6.-10. izmērs). Darboties mācīs un rādīs rokdarbniece Ginta Ernštreite.

Dalība 2Ls pieaugušajiem, 1Ls bērniem. Uz darbnīcu jāpiesakās iepriekš, rakstot e-pastu uz elpa@otraelpa.lv, zvanot pa tālr. 67287172 vai arī veikalā uz vietas!

„Apsveikumu & fotoalbumu re-darbnīcā" būs iespēja iemācīties vienkārši un radoši izgatavot apsveikumus un neparastus fotoalbumus no tā, kas atrodams mājās (kafijas filtriem, tualetes papīra kartona rullīšiem, veciem kalendāriem, daļēji izmantotiem papīriem u.c.). Veidosim jaukas un noderīgas lietas, esot draudzīgi pret dabu.

Uz darbnīcu aicināti gan lieli, gan mazi. Līdzi jāņem savs līmes zīmulītis un krāsains papīrs. Darboties mācīs un rādīs rokarbniece, „Re-darbu" autore Irēna Lauriņa http://recyclingismypassion.blogspot.com

Dalība 2Ls pieaugušajiem, 1Ls bērniem. Uz darbnīcu jāpiesakās iepriekš, rakstot e-pastu uz elpa@otraelpa.lv, zvanot pa tālr. 67287172 vai arī veikalā uz vietas!

Nāc un darbojies kopā ar mums!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV