Ceturtdiena, 07.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija;

Žurnāli » JOY

DOLCE VITA - jaunais JOY numurs ir klāt

DOLCE VITA - jaunais JOY numurs ir klāt JOY maija numurā esam sagatavojuši īsteni vasarīgu pārsteigumu! Modes fotosesiju Dolce Vita piecdesmito gadu noskaņā mēs bildējām Maiami. Saulei spīdot un 20 grādu temperatūrā, mūsu modeles Roza un Terēze demonstrēja efektīgus tērpus, kas lieliski iederēsies vasaras sezonā. Pateicoties nostalģiju raisošajām piestātnēm, daudzajām palmām un glītajām kafejnīcām, gaisā virmoja īsti itāliska gaisotne.
27.04.2010.

Aprīlī iznāks “JOY” jubilejas numurs 2

Aprīlī iznāks “JOY” jubilejas numurs Ar satraukumu sagaidām aprīli, kas mūsu žurnālam ir īpašs mēnesis – svinam savu dzimšanas dienu! Par godu JOY divu gadu jubilejai esam sagatavojušas jaunus pārsteigumus un interesantus materiālus.
17.03.2010.

Iznācis žurnāla “JOY” decembra numurs

Iznācis žurnāla “JOY” decembra numurs Baltās sniegpārsliņas vēl nav noklājušas zemes virsu, bet kaut kur gaisā jau virmo TĀ sajūta. Tā ar piparkūku, sveču liesmiņu un eglītes smaržu. Tā, kuru sajūtot, sirds ietrīcas laimē. Jaunā žurnāla JOY numura lapaspusēs centāmies tev uzburt mazus, bet īpašus mirkļus, kas svētku gaidīšanas laiku padara vēl skaistāku!
24.11.2009.

Žurnāls “JOY” piedāvā laba garastāvokļa receptes

Žurnāls “JOY” piedāvā laba garastāvokļa receptes Ārā valdošais slapjdraņķis arvien uzstājīgāk atgādina, ka ir pēdējais laiks kārtīgi sagatavoties aukstajiem mēnešiem. Izņemam ziemas šalles, cepures, zābakus un citas par siltumu gādājošas lietas. Taču ko mums var padarīt drēgnums, ja sirdī spīd saule?! Jo jaunais žurnāla JOY numurs ir pilns ar laba garastāvokļa receptēm.
23.10.2009.

„JOY” rudens palete

„JOY” rudens palete Oktobris ir viens no tiem gada mēnešiem, kad tik ļoti gribas doties garās pastaigās un izbaudīt rudens skaistumu. Un šogad rudens krāšņākas iekrāsojis ne tikai koku lapas, bet arī „JOY „oktobra numuru.
24.09.2009.

“JOY” – ar skatu uz jauno sezonu

“JOY” – ar skatu uz jauno sezonu Lai arī kalendārs rāda rudens tuvošanos, modes pasaulē valda atvasara un spilgtas krāsas lieliskam noskaņojumam. Jaunajā žurnāla “JOY” numurā iepazīstinām tevi ar aktuālākajām modes un stila tendencēm. Lielajā rudens / ziemas modes apskatā vairāk nekā 20 lappusēs piedāvājam karstākos jaunumus tieši no skatēm.
25.08.2009.

“JOY” piedāvā vasaras mīlestības horoskopu

“JOY” piedāvā vasaras mīlestības horoskopu Vēlies uzzināt, ko zvaigznes tev sagatavojušas šai vasarai? Slavenā astrologa Ēriha Bauera lielais vasaras mīlas horoskops parādīs tavas labākās izredzes. Atliek noticēt saviem sapņiem un neatlaidīgi doties tiem pretī!
14.07.2009.

Iznācis žurnāla „JOY” jubilejas numurs

Iznācis žurnāla „JOY”  jubilejas numurs „JOY” jaunais numurs ir īpašs, jo kopš brīža, kad pirmais žurnāls nonāca veikalu plauktos, ir pagājis jau vesels gads! Un tāpēc lasītājām ir sagatavoti daudzi interesanti materiāli, kas liks smaidīt un baudīt lielisku noskaņojumu.
02.04.2009.

Žurnāls „JOY” martā

Žurnāls „JOY” martā Žurnāla "JOY" marta numurā lasiet:
23.02.2009.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV