Ceturtdiena, 07.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija;

Žurnāli » Kino Raksti

Iznācis žurnāla Kino Raksti dubultnumurs!

Iznācis žurnāla Kino Raksti dubultnumurs! Jaunais žurnāls Kino Raksti nāk klajā kā dubultnumurs 128 lappušu apjomā, rezumējot aizvadīto 2013. gadu un iesākot jauno, 2014. gadu.
07.02.2014.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” vasaras numurs

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” vasaras numurs Vasaras vidū klajā nāk žurnāla Kino Raksti kārtējais numurs, tā centrā – Ivara Selecka filma „Kapitālisms Šķērsielā”
05.08.2013.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” pavasara numurs

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” pavasara numurs Līdz ar sauli un siltu laiku nāk arī žurnāla „Kino Raksti” pavasara numurs, kam šoreiz uz vāka ārkārtīgi simbolisks kadrs – izcilā Meistara Herca Franka roka iedvesmojošā un augšupceļošā žestā (foto autore Agnese Zeltiņa), ģeniālā režisora piemiņai žurnālā veltīti vairāki materiāli, arī paša Franka rakstīts apcerējums par Latvijas dokumentālo kino. Rubrikā In memoriam šoreiz arī plašāks pētījums par aktrises Veltas Līnes kinolomām.
10.05.2013.

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" ziemas numurs

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" ziemas numurs Tirdzniecībā pieejams žurnāla Kino Raksti 2012/2013 gadu mijas numurs, kurā šoreiz īpaši daudz recenziju par 2012. gada nogalē pirmizrādītām filmām.
01.02.2013.

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" rudens numurs

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" rudens numurs Žurnāla rudens numurā - Dāvis Sīmanis un Latvijas kino nacionālā identitāte, "Golfa straume zem leduskalna" un Maskavas kinofestivāls, Oberhauzene, Karlovi Vari un Venēcija, Latvijas Kinematogrāfistu savienība un "Telefilma-Rīga", Viktors Šildknehts un Oļģerts Kroders un vēl daudz citu aizraujošu tēmu.
22.11.2012.

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" pavasara numurs

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" pavasara numurs Līdz ar pavasari nāk 2012. gada pirmais žurnāla "Kino Raksti" numurs.
04.04.2012.

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" dubultnumurs

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" dubultnumurs „Jaunajā ekonomiskajā situācijā" žurnāls Kino Raksti iznāk retāk, bet ir apjomīgāks – 2011. gadu tas uzsāk ar dubultnumuru 112 lappušu biezumā. Arī laika ziņā šis numurs ir ietilpīgs – tas aptver kinodzīves notikumus no 2010. gada rudens līdz 2011. gada pavasarim un ieskatās arī nākotnē.
17.06.2011.

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" 2010. gada septembra - "Arsenāla" numurs

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" 2010. gada septembra - "Arsenāla" numurs Žurnāla "Kino Raksti" jaunais numurs iznāk tieši pirms starptautiskā kinoforuma "Arsenāls" atklāšanas, tāpēc uz žurnāla vāka redzams moments no "Arsenāla" klipa filmēšanas 5. augusta naktī, žurnālā pieci materiāli veltīti šim kinoforumam un lappusēs ieslēpta arī iespēja iegūt brīvbiļetes uz "Arsenāla" filmu skatēm.
15.09.2010.

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" 2010. gada vasaras numurs

Iznācis žurnāla "Kino Raksti" 2010. gada vasaras numurs Žurnāla "Kino Raksti" jaunā numura vāka vasarīgās fotogrāfijas autors ir Mārtiņš Grauds, kurš fiksējis režisora Gata Šmita pilnmetrāžas debijas filmēšanas laukumu. Tas nozīmē, ka rubrikā "Latvijas intervija" žurnāla sarunbiedrs ir Gatis Šmits, kura filmas pirmizrāde gaidāma rudenī. Vēl viena personība šajā numurā – režisors un operators Dainis Kļava, kurš šovasar aktīvi rāda savas filmas Cēsīs.
04.08.2010.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti „2010. gada trešais numurs

Iznācis žurnāla „Kino Raksti „2010. gada trešais numurs Žurnāla „Kino Raksti" jaunais numurs pievērš nopietnu uzmanību Latvijas kinomāksliniekiem – rubrikā Latvijas intervija žurnāla sarunbiedrs ir Jurģis Krāsons mirkli pirms filmas Norīt krupi pasaules pirmizrādes Kannu festivāla konkursā, bet Zane Balčus stāsta par Latvijas kinomākslinieku arvien vērienīgāko starptautisko sadarbību.
08.06.2010.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” 2010. gada otrais numurs

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” 2010. gada otrais numurs Žurnāla Kino Raksti 2010. gada otrajā numurā ir daudz materiālu par šābrīža aktuālajām norisēm Latvijas kinodzīvē – intervija ar režisoru Andi Mizišu, kura jaunākā dokumentālā filma Jaguāra kakts nupat piedzīvojusi pirmizrādi kinoteātrī Rīga un iekļauta kinoteātra repertuārā, divas recenzijas par Jāņa Streiča jaunāko spēlfilmu Rūdolfa mantojums (ar vienu no tām žurnāla autoru lokam pievienojas mākslas kritiķis Vilnis Vējš), savukārt par Latvijas dokumentālo kino savus svaigākos iespaidus intervijā kinokritiķei Zanei Balčus atklāj dāņu kinoeksperts Tue Stīns Millers, kurš februāra beigās viesojās Rīgā.
03.04.2010.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” pirmais numurs 2010. gadā

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” pirmais numurs 2010. gadā Žurnāls „Kino Raksti” uzsāk jaunu gadu ar vairākiem materiāliem, kas tieši piemēroti jaunas dzīves sākšanai. Teiksim, jauno dzīvi būtu labi iepriekš strukturēt atbilstoši kādiem principiem, tāpēc rubrikā Aktuāla tēma Sanita Grīna izpētījusi ar kino saistītus manifestus. Savukārt Mārtiņš Slišāns recenzē filmu Avatars, ko uzskata par jauna laikmeta sākumu pasaules kinovēsturē. Tepat Latvijas kinovēsturē jaunus saviļņojumus nes Jāņa Streiča filma Rūdolfa mantojums, tāpēc rubrikā Latvijas intervija – filmas producents Andrejs Ēķis. Vēl viena drīzumā gaidāma pirmizrāde – Ilonas Brūveres filma par tēlnieci Veru Muhinu Versija Vera, tai veltīta rubrika Albums.
24.01.2010.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” ziemas numurs

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” ziemas numurs 2009. gada sestais Kino Rakstu numurs noslēdz gadu, kurā notika Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps, tāpēc vairāki materiāli rezumē festivālā redzēto un piedzīvoto. Rubrikā Aktuāla diskusija kinokritiķi un festivāla žūrijas pārstāvji apspriež Lielā Kristapa uzdotos jautājumus, bet Latvijas intervija ar režisoru Māri Martinsonu, kura filma Nevajadzīgie ļaudis saņēma balvu kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma. Savu viedokli par Lielā Kristapa filmām un festivāla publicitāti izsaka arī kinokritiķe Zane Krūmiņa, kura strādāja festivāla žūrijā.
20.12.2009.

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” jaunākais numurs

Iznācis žurnāla „Kino Raksti” jaunākais numurs 2009. gada piektais „Kino Rakstu” numurs iznāca Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps laikā, tāpēc vairāki materiāli saistīti ar šo notikumu.
10.10.2009.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV