Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Ceļojums laikā – kuš! ticis pie jaunākā brāļa

David Schilter, 06.07.2009. 22:23

Mums tas ir izdevies! Mūsu jaunākais izdevums nav ne kuš!, ne š!. Šoreiz esam radījuši KU! KU ir jaunākais brālis kuš! saimē, iespējams, visdrosmīgākais dēkainis, kāds līdz šim redzēts.
Ceļojums laikā – kuš! ticis pie jaunākā brāļa

Kopā ar pieciem starptautiskiem māksliniekiem tu vari doties krāsainā ceļojumā laikā. Kamēr zviedru Markus Nībloms (Marcus Nyblom) rāda aizvēsturisko akmens laikmetu, pašmāju Oskars Pavlovskis uzzīmē šaušalīgu antīko pasauli. Laijs Tatatvings (Lai Tat Tat Wing), Manhua mākslinieks no Honkongas, fascinē ar ļoti rosīgiem un mokpilniem viduslaikiem, bet ilustrators no Šveices - Patriks Sandri (Patric Sandri), konstruē drūmu rūpnieciskās revolūcijas bildi no vilcieniem un sazāļotiem baņķieriem. Visbeidzot Brehts Vandenbruke (Brecht Vandenbroucke) no Beļģijas, kurš savu mākslu definē kā kaut ko starp Bauhaus un Mikipeli, apžilbina ar ļoti raibu un skarbu nākotni, kurā youtube vēro mūs! Visi stāsti ir ielocīti vienā skaistā plakātā. Tātad, esi gatavs ceļot laikā!
 
KU tu vari nopirkt pie meitenēm Galerijā Istaba (Kr. Barona ielā 31a), pie Roberta grāmatveikalā Robert’s Books (Jēkaba iela 26/28) un pie Kušmena internetā www.komikss.lv.

Iesakām uzreiz pagādāt pārīti - vienu lasīšanai, otru - pie sienas likšanai!
 
Atceries arī par Jāņonkuli un kaimiņieni Līgu, kurus aizmirsi apsveikt vārda dienā!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV