Pirmdiena, 24.Jūnijs 2024. » Vārdadienas svin: Jānis;

Iznācis žurnāla "IEVAS Stāsti" jaunākais numurs

Agnese Pasa, 15.01.2010. 11:44 | komentāri (3)

Interesanti, aizraujoši un iedvesmojoši stāsti «IEVAS Stāstu» jaunākajā numurā.
Iznācis žurnāla "IEVAS Stāsti" jaunākais numurs

«Čigāniem ir strikti – nekādu «padzīvosim kopā un paskatīsimies, vai mums sanāks!» Kārtīgai čigānu meitenei nevainība jāglabā līdz kāzām, un viņas draugam tā jāpalīdz sargāt.»
Temperamentīgie Riči – Kaspars Sunīts, Ritvars Sunīts un Kaspars Pudniks – par kopīgo muzicēšanu, popularitātes saldo garšu un čigānu mīlestības tradīcijām. 

«Ieliku iepazīšanās sludinājumu. Viena vēstule bija citāda. Tikai viens vārds: «Piezvani.» Un tālruņa numurs. Tas mani ieinteresēja. Piezvanīju. Satikāmies. Pēc nedēļas uzsākām kopdzīvi, un nu esam kopā jau divpadsmit gadu.»
Guntars Kornačs ir Afganistānā šāvis cilvēkus, lietojis narkotikas un visu mūžu dzēris. No postošo atkarību valga viņu izglāba mīlestība.

«Viss ritēja harmoniski, paredzami, bet tad pasaule apgriezās otrādi. Dēliņa aiziešana manu dzīvi pilnībā mainīja. Lai gan mūsu kopā būšanas laiks bija īss, mans bērns bija pirmais skolotājs, kas parādīja, ka dzīvi var uztvert citādi.»
Aurasomas speciāliste Santa Pīlāce vaļsirdīgi par savas dzīves tumšākajiem brīžiem, kas pavēra ceļu uz krāsu terapijas pasauli.

Par ūdenslīdēju Juri Blūzmani, kura misija ir meklēt pazudušus cilvēkus.

«Dzejnieki lasīja dzeju, dažs no blašķītes lēja zārkā brendiju, lai «Bergmanītim tur, augšā vai lejā, neslāpst», ziedu bija tik daudz, ka zārkā visi nesatilpa...»
Atvadu vārdi dzejniekam Andrim Bergmanim.

Tikai IEVAS Stāstos! Par savu nākotni jautā IEVAS Stāstu ekspertiem – astrologam Jurim Kauliņam, gaišreģei Ļesjai Steļmahai un zīlniekam Ilmāram Briedim.

Tas viss un vēl daudz aizraujoša žurnālā „IEVAS STĀSTI”, kas iznāks 15. janvārī. Reizi divās nedēļās pie tevis dodas LATVIJAS STĀSTU ŽURNĀLS Nr. 1  – „IEVAS STĀSTI”!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV