Piektdiena, 23.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Haralds, Almants;

8.aprīlī nāk klajā jaunais žurnāls "Ir"

Nellija Ločmele, 06.04.2010. 09:14 | komentāri (1)

Ar moto "Interesanti par svarīgo" ceturtdien, 8.aprīlī, nāks klajā jaunā nedēļas žurnāla "Ir" pirmais numurs un darbu sāks sarunu terminālis "ir.lv."

Neatkarīgais, atvērtais un pozitīvi dumpinieciskais medijs apvienos kvalitatīvu žurnālistiku un tiešu lietotāju līdzdalību, veidojot kopienu, kas saturīgi diskutē un rosina pozitīvas pārmaiņas.

"Kāpēc Ir? Ik dienas dzirdam, kā Latvijā nav. Trūkst uzticēšanās, nepietiek naudas, nav darba, nav drošības. Mūsu mērķis - līdzvērtīga saruna par to, kas ir! Jo Latvijā ir daudz talantīgu un uzņēmīgu cilvēku, kas nenolaiž rokas. Ir biznesa veiksmes un iedvesmojošas idejas. Ir unikāli dzīvesstāsti un vērtīga pieredze. Ir spilgti mākslas un kultūras fakti, kas aizkustina un liek domāt," uzsver medija galvenā redaktore Nellija Ločmele.

Žurnāls veidots kā krāsaina mozaīka par svarīgo un interesanto, plašais tematu klāsts ērti pasniegts četros blokos - ir svarīgi par sabiedrības aktualitātēm, ir kultūra par mākslu pasauli, ir cilvēki iedvesmos ar izcilām personībām, ir viss kaut kas sagādās gudru atpūtu.

Kā svarīgāko žurnālā ik nedēļu atradīsit pētniecību, vērtīgus komentārus par politikas un ekonomikas norisēm, aktuālo nedēļas notikumu apskatu un pasaules pieredzi. Kultūras blokā - intervijas ar spilgtām personībām, recenzijas, esejas. Cilvēku sadaļā Latvijas portreti - veiksmes stāsti, personības, kas ar saviem darbiem iekarojušas daudzu prātus un sirdis, atklāsim arī jaunos talantus un unikālo šķietami parastos līdzcilvēkos.

Žurnāls iznāks reizi nedēļā - ceturtdienās, drukātā un elektroniskā formātā. Izdevums maksās 70 santīmu, savukārt mēneša abonementa cena būs Ls 2,98.

Inovatīvais sarunu terminālis "ir.lv" piedāvās vidi, kur ne tikai uzzināt pašus svarīgākos jaunumus līdz ar pazīstamo žurnālistu komentāriem, bet arī apmainīties viedokļiem - uzklausīt un izteikties. Lasītāji varēs tieši sazināties ar visiem rakstu autoriem, saviem domubiedriem un citiem "ir.lv" apmeklētājiem. "Ir.lv" aicina uz patiesi atvērtu komunikāciju un viedokļu apmaiņu, kur vārds tiek dots tikai reģistrētiem lietotājiem un Ir abonentiem.

Medija saturu veidos spēcīga žurnālistu komanda - pieredzējušie komentētāji Aivars Ozoliņš, Pauls Raudseps, Laila Pakalniņa, Askolds Rodins, pētnieciskās žurnālistes Sanita Jemberga un Anita Brauna, dzīvesstila žurnālistes Anda Burve-Rozīte un Ieva Alberte, karikatūristi Ernests Kļaviņš un Māris Bišofs. Žurnāla izpildredaktori būs Dace Smildziņa un Māris Diņģelis, radošais direktors Armands Leitis, tehniskais redaktors Jānis Kulmanis. Portālu veidos redaktori Jānis Juzefovičs, Pauls Bankovskis, žurnāliste Indra Sprance, dizaineris Miķelis Baštiks. Mediju vadīs galvenā redaktore Nellija Ločmele.

"Ir" izdos AS "Cits medijs". Trešdien, 7.aprīlī, tiks paplašināts uzņēmuma akcionāru loks un apstiprināta vadība. Par lēmumiem informēsim preses konferencē. Tāpat 7.aprīlī, plkst.19 Spīķeros notiks jaunā medija atklāšanas pasākums.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV