Trešdiena, 29.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Ignats, Virgīnija;

Iznācis kāzu ceļvedis – žurnāls „Precos!"

Māris Pūce, 10.06.2011. 09:57 | komentāri (1)

Par prieku tiem, kuri plāno kāzas vai kuri par tām vēl tikai sapņo, ir iznācis jauns kāzu žurnāls „Precos!", ko izdod Latvijā populārākais kāzu portāls Precos.lv.
Iznācis kāzu ceļvedis – žurnāls „Precos!"

Žurnāla „Precos!" vasaras numurs no 11.jūnija būs nopērkams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā un portālā Precos.lv. Vizuāli un informatīvi bagātā izdevuma 128 lapaspusēs apvienota gadus krātā pieredze un inovatīvas idejas, kā padarīt kāzu dienu par vienreizēju un neaizmirstamu notikumu. Noderīgu informāciju atradīs ne tikai līgava un līgavainis, bet arī kāzu organizēšanā iesaistītie cilvēki un ikviens svinību viesis.

„Ņemot vērā lielo interesi par kāzu portālā Precos.lv atrodamajiem materiāliem un padomiem, kā arī diskusiju jautājumus par kāzu sagatavošanas procesu un norisi, esam patiesi gandarīti par to, ka lasītāju rokās nonāk pirmais mūsu veidotais kāzu žurnāls, kurā ir apkopots būtiskākais par un ap šo nozīmīgo notikumu," prieku pauž portāla un žurnāla galvenais redaktors Māris Pūce.

Žurnālā jūs varat iepazīties ar idejām neatvairāmam kāzu tērpam un burvīgai veļai, kā arī jaunākajiem svinību stiliem. Žurnāls palīdzēs izvēlēties atbilstošākos kāzu ielūgumus, ziedus, laulību gredzenus, viesību vietu, galda klājumu, ēdienkarti un dzērienus. Profesionāļi sniedz padomus, kā sevi sapost šim svinīgajam pasākumam, kā vislabāk izpildīt pirmo kāzu deju un kā pārvarēt pirmskāzu stresu, kā arī pieredzē par gatavošanos kāzām dalās Latvijā pazīstami vīrieši.

Ja vēl nezināt, kādas kāzas rīkot, jums palīdzēs kāzu tests. Topošās ģimenes draugiem būs noderīgi uzzināt par pirmskāzu ballīšu rīkošanu un filmām, kas būtu jānoskatās. Savukārt vedēji atradīs vērtīgus padomus, kā bez starpgadījumiem aizvadīt šo dienu.

Tā kā kāzas ir nozīmīgs solis jaunas ģimenes izveidē, mēs ceram, ka mūsu pieredze, padomi, ieteikumi un noderīgi kontakti palīdzēs jums padarīt šo soli drošu un laimīgu. Žurnāls ir veltīts jūsu vēlmēm, emocijām, cerībām un sapņiem. Uz tikšanos žurnāla lappusēs!

Kāzu portāls Precos.lv darbojas jau piekto gadu un interesentiem piedāvā gan informatīvos materiālus par visu, kas saistīts ar laulībām, gan pakalpojumus kāzu veiksmīgai plānošanai, sagatavošanai un norisei.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV