Pirmdiena, 27.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Šovi » Dziedošās ģimenes

Šo svētdien mūzikas svētkos „Dziedošās ģimenes" skanēs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas

Šo svētdien mūzikas svētkos „Dziedošās ģimenes" skanēs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas LNT šī rudens sirsnīgākais projekts „Dziedošās ģimenes" ik svētdienu pie LNT ekrāniem pulcē tūkstošiem skatītāju, iemantojot arvien jaunus mūzikas svētku atbalstītājus un mīļotājus. Jau šo svētdien, 12. septembrī, plkst. 20:15 ikvienu skatītāju priecēs šova „Dziedošās ģimenes" ceturtais raidījums. 11 dziedošas, skanīgas un stipras ģimenes īpaši gatavojas šīs nedēļas priekšnesumiem, jo izpildīs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas.
09.09.2010.

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku finālam līdzi sekoja 775 500 skatītāju* 1

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku finālam līdzi sekoja 775 500 skatītāju* Tikai pirms dažām dienām noslēdzās LNT sirsnīgais projekts Latvijas dziedošās ģimenes, kurā skatītāji noteica, ka par uzvarētājiem ir jākļūst sirdsskaidrajai Vītolu ģimenei. Pēc jaunākajiem TNS Latvia datiem, skanīgo dziedāšanas svētku finālu ir skatījušies 775 500* skatītāju visā Latvijā.
10.12.2009.

Bukmeikeri „Dziedošajās ģimenēs” uzvaru prognozē Riču ģimenei 1

Tuvojoties LNT šova „Dziedošās ģimenes” finālam, kas notiks svētdien, 6. decembrī, interneta totalizatora portāla Betway.com noteiktās likmes liecina, ka bukmeikeri kā galvenos pretendentus uzvarai izvirzījuši Riču ģimeni, vērtējot viņu izredzes uzvarēt šovā ar 60 % iespējamību.
04.12.2009.

Šo svētdien Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku fināls

Šo svētdien Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku fināls Skanīgā dziedāšanas svētku kulminācija ir klāt! Šo svētdien, 6. decembrī, plkst. 20:20 LNT kanāla tiešraidē Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos valdīs satraukuma un saviļņojuma pilnas emocijas, jo tiks noskaidrots šī rudens skatītākā un sirsnīgākā dziedāšanas projekta uzvarētājs! Vītolu ģimene vai Riči – kura ģimene uzvarēs? To izšķirs skatītāju balsojums!
03.12.2009.

Latvijas dziedošo ģimeņu svētku finālā iekļūst Riči un Vītoli 1

Latvijas dziedošo ģimeņu svētku finālā iekļūst Riči un Vītoli Vakar, 29. novembrī, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanālā valdīja satraukuma pilnas emocijas, jo trīs dziedošās ģimenes – Eriņi, Vītoli un Riči sacentās par iekļūšanu šova finālā. Ģimenes skatītājus priecēja ar divām dziesmām, vienu sev mīļu dziesmu pēc brīvas izvēles, bet otra dziesma bija kāda jau no iepriekš izpildītām dziesmām. Pēc skatītāju balsojuma un žūrijas kopvērtējuma, projektu nācās atstāt Eriņu ģimenei no Rēzeknes rajona Dricāniem, kura izpildīja dziesmas „Milžu cīņas” un „Cietumi”.
30.11.2009.

Šo svētdien Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku pusfināls

Šo svētdien Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku pusfināls Šonedēļ, 29. novembrī, kanālā LNT plkst. 20:20 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos Eriņu, Riču un Vītolu ģimeņu sirdis pukstēs straujāk un tajās valdīs satraukuma pilnas emocijas, jo viņi sacentīsies par iekļūšanu finālā. Šo svētdien katra ģimene izpildīs divas dziesmas, vienu sev mīļu dziesmu pēc brīvas izvēles, bet otra dziesma būs kāda no iepriekš izpildītām dziesmām.
26.11.2009.

"Dziedošo ģimeņu" pusfinālā tiksies Eriņi, Riči un Vītoli 1

"Dziedošo ģimeņu" pusfinālā tiksies Eriņi, Riči un Vītoli Vakar, 22. novembrī, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanālā valdīja īpašas spraigas emocijas, jo četras dziedošās ģimenes sacentās par iekļūšanu šova pusfinālā! Dziedošās ģimenes skatītājus priecēja ar divām dziesmām - ģimenes izpildīja vasaras saulainos hītus un kādu mīļu dziesmu no jau esošā repertuāra.  Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja Igauņu ģimene no Rēzeknes rajona Gaigalavas, kura izpildīja dziesmu „Tu jau zini”, un dziesmas no jau esošā repertuāra "Rūžeņa" un "Vismīļā māte".
23.11.2009.

"Dziedošo ģimeņu" ceturtdaļfinālā dzirdēsim vasaras saulainos hītus

"Dziedošo ģimeņu" ceturtdaļfinālā dzirdēsim vasaras saulainos hītus Šonedēļ, 22. novembrī, plkst. 20:20 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos valdīs īpaši silta un mīļa atmosfēra, jo četras dziedošās ģimenes skatītājus priecēs ar divām dziesmām – ģimenes izpildīs vasaras saulainos hītus un kādu mīļu dziesmu no jau esošā repertuāra, lai cīnītos par iekļūšanu šova pusfinālā.
20.11.2009.

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkus atstāj jestrās Legzdiņu māsas 3

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkus atstāj jestrās Legzdiņu māsas Satraukuma un prieka pilnas emocijas vakar vakarā valdīja Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos, jo dziedošās ģimenes sacentās par iekļūšanu šova ceturtdaļfinālā! Dziedošajām ģimenēm bija jāizpilda divas dziesmas, tās skatītājus priecēja ar latviešu tautasdziesmām un dziesmām no jau esošā repertuāra. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja Legzdiņu māsas no Dobeles rajona Jaunbērzes, kuras izpildīja latviešu tautasdziesmu "Kā labadi galdiņam” un dziesmu „Pīlādzis”.
16.11.2009.

Šo svētdien Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos skanēs latviešu tautasdziesmas

Šo svētdien Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos skanēs latviešu tautasdziesmas Jau šo svētdien, 15. novembrī, plkst. 20:20 LNT kanāla tiešraidē varēsim sekot līdzi, turēt īkšķus un atbalstīt savus favorītus šī rudens sirsnīgākajā un skatītāju iemīļotākajā projektā „Dziedošās ģimenes”. Šonedēļ piecas ģimenes izpildīs divas dziesmas – tās skatītājus priecēs ar skaistākajām latviešu tautasdziesmām un dziesmām no jau esošā repertuāra.
13.11.2009.

Pauls atklāti par „Dziedošajām ģimenēm” 5

Pauls atklāti par „Dziedošajām ģimenēm” „Ar vieglu smaidiņu var aiziet,” tā Maestro Raimonds Pauls jaunā albuma prezentācijā izteicās par Latvijas Neatkarīgās televīzijas šovu „Dziedošās ģimenes”. Vēl Maestro uzsvēra arvien pieaugošo šovu nozīmi mūzikas industrijā.
10.11.2009.

Jau otro reizi "Diedošās ģimenes" atstāj Dukuru ģimene 2

Jau otro reizi "Diedošās ģimenes" atstāj Dukuru ģimene Vakar, 8. novembrī, plkst. 20:20 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos norisinājās īpašs koncerts, jo dziedošās ģimenes izpildīja tikai un vienīgi maestro Raimonda Paula dziesmas. Uz skatuves kopā ar ģimenēm bija arī pats maestro, bet viņa vietu žūrijā ieņēma šarmantā aktrise Rēzija Kalniņa. Tā kā žūrijas vērtējums visām ģimenēm bija vienāds, izšķirošais bija skatītāju balsojums. Un tikai ar 87 balsu starpību, skatītāji lēma, ka dziedāšanas svētkus jāatstāj skanīgajai Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma, kura izpildīja dziesmu „Un vēl joprojām”.
09.11.2009.

Šo svētdien Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos skanēs tikai Raimonda Paula dziesmas

Šo svētdien Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos skanēs tikai Raimonda Paula dziesmas Šonedēļ, 8. novembrī, plkst. 20:20 sirsnīgajos Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos valdīs īpaši mīļa atmosfēra, jo sešas dziedošās ģimenes izpildīs tikai un vienīgi maestro Raimonda Paula dziesmas. Turklāt pats maestro būs uz skatuves kopā ar ģimenēm, bet viņa vietu žūrijā ieņems šarmantā aktrise Rēzija Kalniņa.
04.11.2009.

Sirsnīgos Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkus atstāj Grīnhofu ģimene

Sirsnīgos Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkus atstāj Grīnhofu ģimene Vakar, 1. novembrī, plkst. 20:20 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanāla tiešraidē septiņas dziedošās ģimenes izpildīja skatītāju izvēlētas dziesmas. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja Grīnhofu ģimene no Ogres, kura izpildīja dziesmu „Dzērvenīt”.
02.11.2009.

Šo svētdien Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos skanēs skatītāju izvēlētas dziesmas

Šo svētdien Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos skanēs skatītāju izvēlētas dziesmas Šonedēļ, 1. novembrī, plkst. 20:20 projektā „Dziedošās ģimenes” LNT kanāla tiešraidē skanēs tikai skatītāju izvēlētas dziesmas, par kurām pagājušajā nedēļā varēja balsot projekta „Dziedošās ģimenes” mājas lapā. Šo svētdien dzirdēsim septiņu dziedošo ģimeņu uzstāšanos.
30.10.2009.

"Dziedošajās ģimenēs" atgriežas skanīgā Dukuru ģimene

"Dziedošajās ģimenēs" atgriežas skanīgā Dukuru ģimene Vakar, 25. oktobrī, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos nosirsinājās – Atgriešanās koncerts, tādēļ uz „Dziedošo ģimeņu” skatuves un LNT kanālā tiešraidē  bija iespēja dzirdēt 12 dziedošās ģimenes! Ar skaistām dziesmām un pārdomātiem priekšnesumiem uzstājās gan tās sešas ģimenes, kuras turpina dalību projektā, gan arī tās sešas dziedošās ģimenes, kuras dziedāšanas svētkus bija uz kādu brīdi atstājušas. Šoreiz lēmumu, kurai ģimenei atgriezties projektā pieņēma tikai skatītāji! Tikai skatītāju balsojums noteica, ka otru iespēju, turpināt skanīgo sacensību sirsnīgākos dziedāšanas svētkos, ieguva Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma.
26.10.2009.

Šo svētdien LNT projekta „Dziedošās ģimenes” ietvaros notiks „Atpakaļ atgriešanās koncerts”

Šo svētdien LNT projekta „Dziedošās ģimenes” ietvaros notiks „Atpakaļ atgriešanās koncerts” Šo svētdien, 25. oktobrī, plkst. 20:20 projektā „Dziedošās ģimenes” LNT kanāla tiešraidē būs iespēja dzirdēt 12 dziedošo ģimeņu uzstāšanos. Ar skaistām dziesmām uzstāsies gan tās 6 ģimenes, kuras turpina dalību projektā, gan arī tās 6 dziedošās ģimenes, kuras projektu šobrīd ir atstājušas. Un tikai jūs, mīļie skatītāji, noteiksiet, kura no 6 ģimenēm, kas šobrīd ir atstājušas projektu, saņems iespēju atgriezties šī rudens sirsnīgākajos dziedāšanas svētkos!
22.10.2009.

LNT projektu „Dziedošās ģimenes” atstāj Dukuru ģimene 3

LNT projektu „Dziedošās ģimenes” atstāj Dukuru ģimene Vakar, 18. oktobrī, projektā „Dziedošās ģimenes” LNT kanāla tiešraidē bija jūtama īpaši jautra atmosfēra, jo 7 dziedošās ģimenes priecēja mūs visus ar dažādām joku dziesmām. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja vieni no skanīgākajiem projekta dalībniekiem - Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma.
19.10.2009.

Šo svētdien LNT projektā „Dziedošās ģimenes” dzirdēsim joku dziesmas

Šo svētdien LNT projektā „Dziedošās ģimenes” dzirdēsim joku dziesmas Šo svētdien, 18. oktobrī, plkst. 20:20 projektā „Dziedošās ģimenes” LNT kanāla tiešraidē būs jūtama īpaša jautra atmosfēra, jo 7 dziedošās ģimenes dziedās un priecēs mūs visus ar dažādākajām joku dziesmām.
15.10.2009.

LNT projektu „Dziedošās ģimenes” atstāj skanīgā Sudmaļu ģimene

LNT projektu „Dziedošās ģimenes” atstāj skanīgā Sudmaļu ģimene Vakar vakarā, 11. oktobrī, projektā „Dziedošās ģimenes” LNT kanāla tiešraidē mēs visi kopā varējām ļauties bērnības atmiņām, jo 8 skanīgas un dziedošas ģimenes izpildīja skaistākās bērnu dziesmas. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja sirsnīgā Sudmaļu ģimene no Liepājas, kura izpildīja dziesmu „Anniņa Vanniņā”.
12.10.2009.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV