Pirmdiena, 27.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Šovi » O!Kartes Akadēmija

LNT šovam "O!Kartes akadēmija" sekojuši līdzi vairāk nekā 1 650 000 skatītāju

LNT šovam "O!Kartes akadēmija" sekojuši līdzi vairāk nekā 1 650 000 skatītāju Pirms divām nedēļām, 16.maijā, noslēdzās 13 nedēļu garais LNT muzikālais šovs "O!Kartes Akadēmija", kurā par uzvarētāju kļuva Samanta Tīna! Apkopojot šova rezultātus, piedāvājam arī jums, skatītāji, iepazīties ar dažādiem interesantiem faktiem par šovu "O!Kartes Akadēmija".
28.05.2010.

LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” uzvar Samanta Tīna

LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” uzvar Samanta Tīna Vakar vakarā noslēdzās LNT šī gada vērienīgākais muzikālais šovs „O!Kartes Akadēmija”! Spraigā cīņā par šova uzvarētāju kļuva vienmēr mainīgā un oriģinālām idejām bagātā Samanta.
17.05.2010.

Jau šo svētdien LNT šova „O!Kartes Akadēmija” Lielais fināls

Jau šo svētdien LNT šova „O!Kartes Akadēmija” Lielais fināls LNT šī gada vērienīgākā muzikālā šova „O!Kartes Akadēmija” lielais fināls ir klāt – jau šo svētdien, 16. maijā, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē šova koncertā tiks noskaidrots „O!Kartes Akadēmijas” uzvarētājs – vai tā būs skanīgās balss īpašniece Evija Sloka, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, brīvdomātājs Mareks vai vienmēr mainīgā Samanta? Balso par savu favorītu un nosaki, kurš kļūs par uzvarētāju un iegūs galveno balvu - iespēju mācīties Londonas mūzikas skolā Tech Music School.
13.05.2010.

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” pēdējā izbalsošanā atstāj Anna

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” pēdējā izbalsošanā atstāj Anna Vakar, 10. maijā, LNT kanāla tiešraidē notika šova „O!Kartes Akadēmija” pēdējā izbalsošana. Uz izbalsošanas svītras sēdēja Mareks un Anna, jo tieši viņi pusfināla koncertā ieguva viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu. Pēdējā izbalsošanā tieši karstasinīgākā studente Anna saņēma mazāko skatītāju atbalstu un, esot tikai soļa attālumā no finiša, – šovu pameta.
11.05.2010.

Šo svētdien notiks LNT šova „O!Kartes Akadēmija” pusfināls

Šo svētdien notiks LNT šova „O!Kartes Akadēmija” pusfināls Šo svētdien, 9. maijā, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē piecu jauniešu – Mareka, Samantas, Nikolaja, Evijas un Annas sirdis pukstēs straujāk un tajās valdīs satraukuma pilnas emocijas, jo viņi sacentīsies par iekļūšanu muzikālā šova lielajā finālā. Šo svētdien katrs dalībnieks izpildīs divas dziesmas, viena no tām būs veltīta Mātes dienai, bet otra – kāda jau iepriekš izpildīta dziesma.
05.05.2010.

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” skanēs skaistākās latviešu tautasdziesmas

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” skanēs skaistākās latviešu tautasdziesmas Šo svētdien, 2. maijā, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē, par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai, šova „O!Kartes Akadēmija” dalībnieki dziedās skaistākās latviešu tautasdziesmas.
29.04.2010.

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” atstāj Ivars

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” atstāj Ivars Vakar, 26. aprīlī, LNT kanāla tiešraidē notika šova „O!Kartes Akadēmija” desmitā izbalsošana. Uz izbalsošanas svītras sēdēja divi puiši – Mareks un Ivars, jo tieši viņi svētdienas koncertā ieguva viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu. Skatītāji lēma, ka šova „O!Kartes Akadēmijas” telpas jāpamet Ivaram.
27.04.2010.

LNT šovā "O!Kartes Akadēmija" par palikšanu cīnīsies Mareks un Ivars

LNT šovā "O!Kartes Akadēmija" par palikšanu cīnīsies Mareks un Ivars Vakar, 25.aprīlī, plkst.20:15 LNT kanāla tiešraidē notika šova "O!Kartes Akadēmija" desmitais koncerts, kurā dalībnieki dziedāja pasaules lielākos hītus. Viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu ieguva un šovakar uz izbalsošanas strīpas nāksies sēdēt diviem puišiem - Marekam un Ivaram. Kurš turpinās mācības "O!Kartes Akadēmijā", bet kuram šovs būs jāatstāj, skaties šovakar LNT tiešraidē plkst.21:05.
26.04.2010.

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” dzirdēsim pasaules lielākos hītus

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” dzirdēsim pasaules lielākos hītus Šo svētdien, 25. aprīlī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē šova „O!Kartes Akadēmija” lielajā koncerts solās būt ļoti interesants, jo šova dalībnieki izpildīs pasaules lielākos hītus.
22.04.2010.

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” atstāj Kristaps

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” atstāj Kristaps Vakar, 19. aprīlī, LNT kanāla tiešraidē notika šova „O!Kartes Akadēmija” izbalsošana. Uz izbalsošanas svītras sēdēja divi puiši – Kristaps un Ivars, jo tieši viņi svētdienas koncertā ieguva viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu. Skatītāji lēma, ka šova „O!Kartes Akadēmijas” telpas jāpamet Kristapam.
20.04.2010.

Šovakar LNT šovā "O!Kartes akadēmija" par palikšanu cīnīsies Kristaps un Ivars

Šovakar LNT šovā "O!Kartes akadēmija" par palikšanu cīnīsies Kristaps un Ivars Vakar, 18.aprīlī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē notika šova "O!Kartes Akadēmija" devītais koncerts, kurā dalībnieki dziedāja populārākās latviešu jaunās dziesmas no radio "SWH" topa. Vakar viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu ieguva un šovakar uz izbalsošanas strīpas stāsies Kristaps un Ivars. Kurš paliks šovā, bet kuram šovs būs jāatstāj, skaties šovakar LNT tiešraidē plkst. 21:05.
19.04.2010.

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” skanēs populārākās latviešu jaunās dziesmas

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” skanēs populārākās latviešu jaunās dziesmas Šo svētdien, 18. aprīlī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē šova „O!Kartes Akadēmija” lielajā koncertā mēs visi dzirdēsim populārākās un skaistākās latviešu jaunās dziesmas no radio „SWH” topa.
15.04.2010.

"Dejo ar Zvaigzni" godam nopelna šī gada skatītākā šova titulu

"Dejo ar Zvaigzni" godam nopelna šī gada skatītākā šova titulu TV3 svētdienu šovs "Dejo ar Zvaigzni" noslēdzies ar Aināra Ančevska un Ievas Kemleres uzvaru un tas arī pēc fināla pārraides saglabājis šī gada skatītākā šova titulu! "Dejo ar Zvaigzni" skatījusies lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju jeb kopumā 1 461 900 skatītāju, to ik svētdienas vakaru vidēji skatījās 625 600 cilvēki!* Gada skatītākā šova tituls godam nopelnīts! Bet ar to viss nebeidzas – www.tv3.lv piedāvā noskatīties ekskluzīvu filmiņu par to, kā risinājās "Dejo ar Zvaigzni" noslēguma ballīte jeb after-party! Var atklāt, ka tajā uzzināsiet daudz nedzirdēta un interesanta.
15.04.2010.

LNT muzikālo šovu "O!Kartes Akadēmija" atstāj Mārtiņš

LNT muzikālo šovu "O!Kartes Akadēmija" atstāj Mārtiņš Vakar, 12.aprīlī, LNT kanāla tiešraidē notika šova "O!Kartes Akadēmija" izbalsošana. Uz izbalsošanas svītras sēdēja Mārtiņš, jo viņš svētdienas koncertā ieguva viszemāko žūrijas vērtējumu un Anna, kuru dalībnieki izbalsoja iekšējā balsojumā! Tomēr liktenīgs pirmdienas vakars izrādījās Mārtiņam, jo viņš saņēma mazāko skatītāju atbalstu un viņam nācās pamest "O!Kartes Akadēmijas" telpas.
13.04.2010.

LNT šovā "O!Kartes akadēmija" atgriežas Kristaps

LNT šovā "O!Kartes akadēmija" atgriežas Kristaps Vakar, 11.aprīlī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē notika šova "O!Kartes Akadēmija" lielais koncerts, kurā uz skatuves kāpa ne tikai šovā palikušie astoņi dalībnieki, bet arī četri jau izbalsotie jaunieši, lai sacenstos par iespēju atgriezties šovā. Skatītāji lēma un šovā atgriezās Kristaps.
12.04.2010.

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” - atgriešanās koncerts

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” -  atgriešanās koncerts Šo svētdien, 11. aprīlī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē šova „O!Kartes Akadēmija” lielais svētdienas koncerts būs ļoti īpašs, jo uz skatuves kāps ne tikai šovā palikušie astoņi dalībnieki, bet arī četri izbalsotie jaunieši, lai sacenstos par iespēju atgriezties šovā.
08.04.2010.

LNT šova „O!Kartes Akadēmija” īpašajā labdarības koncertā saziedo 35 638 Ls

LNT šova „O!Kartes Akadēmija” īpašajā labdarības koncertā saziedo 35 638 Ls Svētdienas, 4. aprīļa, vakarā, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē notika Lieldienu sirsnīgais un emocionālais šova „O!Kartes Akadēmija” labdarības koncerts, kurā dalībnieki kopā ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem palīdzēja krīzes skartajām Latvijas ģimenēm, kurām trūkst līdzekļu ikdienas iztikai. Kopā „O!Kartes Akadēmija” svētdienas koncertā tika saziedoti 35 638 Ls.
06.04.2010.

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” notiks īpašais labdarības koncerts

Šo svētdien LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” notiks īpašais labdarības koncerts Pirmajās Lieldienās, 4. aprīlī plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē šova „O!Kartes Akadēmija” lielais svētdienas koncerts būs ļoti īpašs, jo šova dalībnieki gatavo sirsnīgu labdarības koncertu. Kopā ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem „O!Kartes Akadēmijas” dalībnieki palīdzēs krīzes skartajām Latvijas ģimenēm, kurām trūkst līdzekļu ikdienas iztikai.
31.03.2010.

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” atstāj Laima! Viņas vietā šovā ierodas mūziķis Andris Ērglis

LNT muzikālo šovu „O!Kartes Akadēmija” atstāj Laima! Viņas vietā šovā ierodas mūziķis Andris Ērglis Vakar, 29. martā, LNT kanāla tiešraidē notika šova „O!Kartes Akadēmija” piektā izbalsošana. Svētdienas koncertā viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu ieguva un uz izbalsošanas svītras vakar sēdēja šarmantā Laima un pozitīvais Mārtiņš. Šis pirmdienas vakars liktenīgs izrādījās Laimai, jo viņa saņēma mazāko skatītāju atbalstu un meitenei jau otro reizi nācās pamest „O!Kartes Akadēmijas” telpas. 
30.03.2010.

Šovakar LNT šovā „O!Kartes Akadēmija” uz izbalsošanas strīpas – Mārtiņš un Laima. Vai izbalsotā dalībnieka vietu ieņems Andris Ērglis?

Vakar, 28. martā, plkst. 20:30 LNT kanāla tiešraidē notika šova „O!Kartes Akadēmija” sestais koncerts. Šis svētdienas koncerts bija ļoti īpašs, jo šova dalībnieki izpildīja jaunākās Maestro Raimonda Paula dziesmas un pats komponists uz šova skatuves spēlēja pavadījumu. Vakar viszemāko žūrijas un skatītāju kopvērtējumu ieguva un šovakar uz izbalsošanas stāsies Mārtiņš un Laima. Kurš paliks šovā, bet kuram šovs būs jāatstāj, skaties šovakar LNT tiešraidē plkst. 21:05.
29.03.2010.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV