Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Šovi » Dejo ar Zvaigzni 3

Šovā "Dejo ar Zvaigzni" uzvar Ainārs Ančevskis un Ieva Kemlere 4

Šovā "Dejo ar Zvaigzni" uzvar Ainārs Ančevskis un Ieva Kemlere Svētdien, 11.aprīlī TV3 deju studijā norisinājās šova Dejo ar Zvaigzni ilgi gaidītais un emocijām bagātais fināls. Deju laukumā redzējām krāšņas un emocijām pilnas dejas, īstas kaislības un sīvu cīņu! Un ne velti, jo šova galvenā balva ir 7 000 EUR un tituls, kas sevī apzīmē graciozitāti un izturību – „Zelta pāris”.
12.04.2010.

"Dejo ar Zvaigzni" fināls jau šajā svētdienā

"Dejo ar Zvaigzni" fināls jau šajā svētdienā Deju maratons TV3 šovā "Dejo ar Zvaigzni" tuvojas finiša taisnei un jau šajā svētdienā tiks noskaidrots labākais un titula Zelta pāris cienīgais pāris. Fināla reizē tiksies četri zvaigžņu pāri un katrs sniegs trīs deju priekšnesumus – jau apgūtu, bet papildinātu deju, kādu vēl neredzētu sniegumu un vienu brīvā stila jeb free style priekšnesumu. Šajā nozīmīgajā reizē žūrijas sastāvā būs jau ierastā un taisnīgā trijotne, kurai pievienosies dziedātājs Intars Busulis! Tas, protams, ir tikai neliels ieskats šova fināla norisē – baudiet dejas burvību "Dejo ar Zvaigzni" noslēgumā jau šajā svētdienā, 11.aprīlī 20:00 TV3.
07.04.2010.

Kurš no dejotājiem atgriezīsies šovā?

Kurš no dejotājiem atgriezīsies šovā? TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni iekarojis šī gada skatītākā šova titulu un svētdienu vakaros tieši dejām TV3 ekrānos seko lielākā skatītāju daļa! Domājams, ka šajā svētdienā, 28.martā šovam sekos vēl jo vairāk deju cienītāju, jo par atgriešanos Dejo ar Zvaigzni cīnīsies četri līdz šim izbalsotie pāri. Deju laukumā skatītājiem tiks demonstrēta ugunīgā pasadoble, kaislīgais tango, enerģiskais ča ča ča un fokstrots. Visus iepriecinās arī šovā palikušie pāri, kuri sniegs priekšnesumus, par kuriem gan vairāk nekas netiek atklāts! Skatītājus pārsteigs arī žūrijas sastāvs - ierasto stingro un taisnīgo trijotni papildinās pirmās Dejo ar Zvaigzni sezonas uzvarētāju pāris. Baudiet šī gada skatītāko šovu Dejo ar Zvaigzni jau šajā svētdienā, 28.martā 20:00 TV3.
25.03.2010.

Animāciju un kino filmu varoņi dejos TV3

Animāciju un kino filmu varoņi dejos TV3 Šīs svētdienas vakarā TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni notiks kino noskaņās – studijā tiešraidē dejās modīsies animāciju un kino filmu varoņi! Zināms, ka uz skatuves kāps Simpsonu pārstāvji, Mazā nāriņa, tēli no filmas Caba-ret un Mūlenrūža. Pagaidām gan netiek atklāts, kas slēpsies aiz šiem ani-māciju un kino varoņiem, bet zināms kādas dejas katrs zvaigžņu pāris izpildīs. Jau ierastajam stingrajam, taisnīgajam un vērīgajam žūrijas sa-stāvam svētdien talkā dosies aktieris Andris Bērziņš! Ļaujieties deju bur-vībai šovā Dejo ar Zvaigzni jau svētdien, 21.martā 20:00 TV3.
18.03.2010.

Deju laukumā gaidāmi pasaules hīti

Deju laukumā gaidāmi pasaules hīti Šajā svētdienā, 14.martā TV3 šova "Dejo ar Zvaigzni" dalībnieki un dejotāji vienosies tematikai pasaules hīti. Tas nozīmē, ka par deju muzikālo pavadījumu būs izvēlētas dziesmas, kas plaši pazīstamas visā pasaulē. Svētdien deju laukumā tiks sniegts tango, rumbas, kvikstepa, ča ča ča un pirmo reizi šova vēsturē arī lēnā fokstrota priekšnesums. Kurš izvēlējies sniegt "Dejo ar Zvaigzni" gluži vai liktenīgo rumbas deju..?! Protams, neiztikt arī bez visu dalībnieku vienošanos kopējā dejā – šoreiz tā būs karstasinīga samba! Ļaujieties, iespējams, skaistākajai cīņai – dejai, šajā svētdienā, 14.martā šovā "Dejo ar Zvaigzni" 20:00 TV3.
11.03.2010.

Rumbas dēļ Elīna Fūrmane un Rihards Mailītis atstāj šovu "Dejo ar Zvaigzni"

Rumbas dēļ Elīna Fūrmane un Rihards Mailītis atstāj šovu "Dejo ar Zvaigzni" Rumba jau otro nedēļu pēc kārtas izrādās liktenīgā deja, kad tās izpildītājiem TV3 šovs "Dejo ar Zvaigzni" jāatstāj. Pirms nedēļas tieši pēc rumbas  priekšnesuma šovu uz laiku pameta Gundars Lintiņš un Marina Martinova, bet vakar uzburtās rumbas dēļ dalība šovā pārtrūka Elīnai Fūrmanei un Rihardam Mailītim. Vai kāds no šovā "Dejo ar Zvaigzni" palikušajiem pāriem nākamajā svētdienā izvēlēsies rumbas deju?! To uzzināsiet jau pavisam drīz, 14.martā šova "Dejo ar Zvaigzni" laikā 20:00 TV3.
08.03.2010.

"Dejo ar Zvaigzni" valdzina un gatavojas Sieviešu dienai

"Dejo ar Zvaigzni" valdzina un gatavojas Sieviešu dienai Par skatītāko šovu svētdienu vakaros kļuvis TV3 "Dejo ar Zvaigzni" un tā dalībnieki līdz šim pie TV3 ekrāniem pulcējuši vairāk kā miljons deju cienītāju!* Dejojošās zvaigznes šīs svētdienas tiešraidei gatavo īpašu programmu Sieviešu dienas noskaņās, svētku priekšvakarā deju laukumā tiks izdejots kaislīgais tango, emocionālā rumba, azartiskais džaivs un kviksteps. Un, protams, arī 8.martā TV3 pārsteigs un iepriecinās ar īpaši veidotu programmu – filma "Sātans Pradas brunčos", pirmizrāde seriālam "Kašmira mafija" un krāšņs un pikants "Viktoria’s Secret modes šovs 2009"! Ļaujieties deju burvībai šovā "Dejo ar Zvaigzni" jau šajā svētdienā, 7.martā 20:00 TV3.
05.03.2010.

Šovu "Dejo ar zvaigzni" atstāj Lintiņš un Martinova

Šovu "Dejo ar zvaigzni" atstāj Lintiņš un Martinova Vakar TV3 šova "Dejo ar Zvaigzni" studijā tiešraidē tikās astoņi šarmanti, burvīgi un apņēmības pilni pāri, lai skatītājiem sniegtu priekšnesumus, kuri nedēļas garumā ilgās stundās gatavoti mēģinājumu zālē. TV3 deju laukumā tika izdejota rumba, tango, lēnais valsi un atraktīvais džaivs, augstāko žūrijas vērtējumu izpelnījas Santa Didžus ar Māri Pūci, bet skatītāji lēma, ka šovu uz laiku atstās bundzinieks Gundars Lintiņs un Marina Martinova.  Jauni pārsteigumi, neredzēti priekšnesumi un patiesas emocijas šovā "Dejo ar Zvaigzni" jau šajā svētdienā, 7.martā 20:00 TV3.
01.03.2010.

Dejotāji gatavojas šova "Dejo ar zvaigzni" tiešraidei

Dejotāji gatavojas šova "Dejo ar zvaigzni" tiešraidei Šajā svētdienā TV3 deju laukumā tik izdejoti kaislību stāsti rumbas, tango un lēnā valša soļos, kā arī būs līksmākas noskaņas džaiva izpildījumā. Mēģinājuma zālē katrs pāris strādā ar atdevi, izdomu un mēģina izskaust kļūmes – Elīna Fūrmane mācās pakļauties partnerim, kas tik būtiski tango dejā, Ainārs Ančevskis priekšnesumu cenšas padarīt teatrālāku, Santa Didžus, apgūstot džaivu, nespēj atturēties no smiekliem, bet Jānis Auzāns līdz šim vēl nav rādījies mēģinājumu zālē... Redzams, ka žūrija uzņēmusi prasīgu un stingru vērtēšanas kursu, no dejotājiem sagaidot izaugsmi, tādēļ gaisma mēģinājumu zālē neizdziest līdz vēlai naktij. Novērtējiet dejotāju apgūto šovā Dejo ar Zvaigzni jau svētdien, 28.februārī 20:00 TV3.
24.02.2010.

Šovu "Dejo ar Zvaigzni" atstāj Aivars Visockis 1

Šovu "Dejo ar Zvaigzni" atstāj Aivars Visockis Lai arī TV3 šova Dejo ar Zvaigzni starts tika dots pirms divām nedēļām, tomēr līdz vakardienai visi dalībnieki un deju partneri tika pasargāti no izbalsošanas. Bet šova noteiktumi ir nepielūdzami un paredz, ka ik svētdienu kāds no zvaigžņu pāriem šovu atstās - pirmā reize liktenīga izrādījās spēkavīram, Mr.Universe 2009 Aivaram Visockim un deju partnerei Darjai Burovai. Iespējams skaistākās cīņas – dejas, turpināsies jau pēc nedēļas TV3 studijā šovā Dejo ar Zvaigzni, bet līdz tam dejotāji apgūs jaunos deju soļus, mēģinās atbrīvoties no pieļautajām kļūdām un meklēs skaistākos tērpus priekšnesumiem.
22.02.2010.

"Dejo ar zvaigzni" dalībnieki gatavojas cīņai

"Dejo ar zvaigzni" dalībnieki gatavojas cīņai Pēc šova Dejo ar Zvaigzni atklāšanas dejotāju starpā valda īsts satraukums un modināts cīņas spars - stingrā žūrija parādījusi, ka šovā joku būs maz un katrai tiešraidei jāgatavojas ar īpašu centību un atbildību. Visi dalībnieki pār-vērtējuši pirmā šova sniegumu un daudz laika veltījuši, lai uzlabotu deju izpildījumu, to muzikālo pavadījumu un dejas vizuālo noformējumu. Šajā svētdienā Dejo ar Zvaigzni studijā redzēsiet dažādas dejas - būs rumba, tango, valsis un iespējams arī ča-ča-ča! Jāsaka, ka īstā cīņa ir sākusies un kādam no pāriem šovs Dejo ar Zvaigzni būs jāatstāj! Kurš tas būs? To uzzināsiet jau šajā svētdienā, 21.februārī 20:00 tikai TV3.
18.02.2010.

Sācies TV3 šovs „Dejo ar zvaigzni” 3

Sācies TV3 šovs „Dejo ar zvaigzni” Vakar tika dots starts deviņu nedēļu deju maratonam TV3 šovā „Dejo ar Zvaigzni”, kurā deviņi spilgti un atraktīvi pāri cīnīsies par galveno balvu un Zelta pāra titulu! Šova atklāšanas reizē visi dejotāji tika pasargāti no izbal-sošanas, bet viņi netika saudzēti no stingrās žūrijas puses – vērtējumi bija tieši un skarbi, norādot uz dejotāju pieļautajām kļūdām! Vai tas uzsitīs asi-nis un atmodinās spītu, lai uzlabotu dejojumu, vai tomēr radīs pretējo efek-tu?! To uzzināsim jau šajā svētdienā 20:00 TV3, kad īstā cīņa sāksies un kādam no pāriem šovs „Dejo ar Zvaigzni” būs jāatstāj.
15.02.2010.

Dejo ar Zvaigzni sāksies visu mīlētāju dienā 1

Dejo ar Zvaigzni sāksies visu mīlētāju dienā Jau pavisam drīz, visu mīlētāju dienā deviņi spilgti un pārsteidzoši pāri ļausies dejas burvībai TV3 šova Dejo ar Zvaigzni studijā, cīnoties par uzvaru un Zelta pāra titulu! Viens no šiem deviņiem dejojošiem dalībniekiem ir pašu izvēlēts no tautas – to noteica skatītāju balsojums, kas noslēdzies šodien, 1.februārī. Dejotāju vidū redzēsiet Santu Dzidžus, Danu Dombrovsku, Elīnu Fūrmani, Karinu Tatārinovu un citas slavenas un cienījamas personības. Bet dejotāju parādi vadīs pārsteidzošs duets – erudītais Juris Šteinbergs un šarmantā Jana Duļevska. Ļaujieties dejas burvībai šova Dejo ar Zvaigzni atklāšanā visu mīlētāju dienā, 14.februārī 20:00 TV3.
01.02.2010.

"Dejo ar zvaigzni" aicina uz atlasi 1

"Dejo ar zvaigzni" aicina uz atlasi Tīģera gads sākas ar lieliskiem jaunumiem - TV3 skatītājiem jau pavisam drīz piedāvās krāšņo un aizraujošo šovu Dejo ar Zvaigzni! Un Jaunais gads nenāk tukšām rokām, tas piedāvā ko nebijušu, pārsteidzošu un pilnīgi jaunu – šovā var piedalīties ikviens no mums! Vien jāiztur atlases konkurss un iespējams, ka tieši Jūs gozēsieties TV3 ekrānā starp citām slavenībām un dejotājiem! Piedalieties atlasē jau 23.janvārī, kas visas dienas garumā norisināsies Galerijā Centrs, un sekojiet jaunākajai informācijai TV3! Lai labāk sagatavotos atlasei, iesakām apgūt nepieciešamos pirmos deju soļus, kas pieejami TV3 interneta portālā www.tv3.lv/dejo/atlase.
13.01.2010.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV