Trešdiena, 04.Oktobris 2023. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Šovi » Zvaigžņu lietus

Šova "Zvaigžņu lietus 2" vadītājs būs Māris Grigalis 1

Drīzumā "Latvijas Neatkarīgās televīzijas" (LNT) kanālā katru svētdienas vakaru būs skatāms televīzijas šovs "Zvaigžņu lietus 2", kuru vadīs iepriekšējā šova vadītājs Māris Grigalis
05.08.2008.

Šova „Zvaigžņu lietus” dalībnieki atklāj vasaras sezonu Limbažu estrādē 68

Šova „Zvaigžņu lietus” dalībnieki atklāj vasaras sezonu Limbažu estrādē Šī gada 17.maijā Limbažu estrādē plkst.19:00 norisināsies pirmais brīvdabas āra pasākums. Vasaras sezonu atklās šova „Zvaigžņu lietus” dalībnieki – Intars Rešetins ar Janu Kay, Liene Zostiņa ar Ediju Šnipki, Ieva Pļavniece ar Ivo Fomins, kā arī Jenny May ar Šons.
12.05.2008.

LNT šovā „Zvaigžņu lietus” uzvar Intars Rešetins un Yana Key 39

LNT šovā „Zvaigžņu lietus” uzvar Intars Rešetins un Yana Key Pienācis 14. šova raidījums, trīs mēnešu garumā zvaigznes kritušas, kritušas un nu pie TVjuma palikušas vien četras, divas no tām šovakar iekritīs glīšā naudiņu kaudzītē, citas miskastē (pavisam burtiski), bet gan jau ka vēl mazliet paspīdēs visas.
28.04.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” trīspadsmitais raidījums 15

LNT šova „Zvaigžņu lietus” trīspadsmitais raidījums Šova trīspadsmitais raidījums beidzot nes samērā liktenīgas pārmaiņas, iemetot šova dalībniekus pusfināla cīniņā. Jau raidījuma sākumā Valdis Lūriņš žūrijas vārdā paziņo, ka taupīts netiks neviens un neaizskaramība nevienu no izbalsošanas neglābs. Manāms, ka Lienes un Edija fani sasparojušies, jo pagājušajā raidījumā vismazāko punktu skaitu saņēma tieši viņi un, ja vien tas nebūtu bijis labdarības koncerts, no šova viņiem būtu jāatvadās. Taču nu, pēc pusfināla balsojuma, šovu pamet Ieva un Ivo.
21.04.2008.

LNT šova „Zvaigžņu lietus” divpadsmitais raidījums 4

LNT šova „Zvaigžņu lietus” divpadsmitais raidījums Šis raidījums ir īpašs. Ne tikai tāpēc, ka šoreiz šovu jau atkal nepamet neviens palikušajiem, nu jau trim, pāriem, bet arī tāpēc, ka tas veltīts labdarībai. Atsaucoties ex kolēģa/konkurenta basketbolista Uģa Viļuma aicinājumam, dalībnieki šoreiz uzstājās ar mērķi vākt ziedojumus leģendārās basketbolistes Uļjanas Semjonovas ārstniecībai un viņas dibinātajam fondam, kas palīdz ārstēties citiem bijušajiem olimpiešiem. Proti, ikviens skatītāju balsojuma zvans ir 1 Ls vērtībā un tiek ieskaitīts ziedojuma summā.
14.04.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” vienpadsmitais raidījums 22

LNT šova „Zvaigžņu lietus” vienpadsmitais raidījums Šovs, kas kļuvis leģendārs ar zaļo miskasti, kā to uzzinām vakara gaitā, ir atkal klāt. Vienpadsmito raidījumu, tāpat kā iepriekšējo, iesāk četri pāri, jo pagājušajā nedēļā žūrija savas aizbildnieciskās tiesības piešķirt imunitāti izmantoja par labu Janai Kalniņai un Ivo Grīsniņam Grīslim, atstājot viņus šovā. Tas gan bija glābšanas riņķis tikai uz nedēļu, jo šajā vakarā viņi jau atkal stāvēja uz liktenīgās izbalsošanas strīpas. Arī žūrija nu vairs palīdzīgu roku nestiepa, jo, kā saka, gājējus un mirējus netur, un Jana un Ivo šovu pameta.
07.04.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” desmitais raidījums 19

LNT šova „Zvaigžņu lietus” desmitais raidījums Līdz desmitajam raidījumam zvaigžņu šovā kļuvis tik maz, ka lai apgaismotu kosmisko/skatītāju telpu tām nākas spīdēt divreiz spožāk, proti, tagad katram pārim jāizpilda divas kompozīcijas. Kā zināms, kopš iepriekšējā raidījuma žūrijai ir tiesības izmanot savu varu un, neskatoties uz skatītāju balsojumu, piešķirt imunitāti kādam pārim, pasargājot no izbalsošanas vismaz uz nedēļu. Iepriekšējā nedēļā viņi šo iespēju neizmantoja, taču šoreiz žūrijas lēmums glābj Janu Kalniņu un Ivo Grīsniņu Grīsli. Šoreiz no šova neviens neaiziet...
31.03.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” devītais raidījums 12

LNT šova „Zvaigžņu lietus” devītais raidījums Nebeidzami Lieldienu olu krājumi, pa rokām nomīļots trusis, kino un teātra mūzika – ir lietas, kas raksturo LNT piedāvājumu svētkiem. Pie debess, nē, „TV juma” vēl dažas zvaigznes. Un Lieldienas dažiem no prieka vēršas bēdās, turklāt, kā vēlāk noskaidrosies, žūrija pie tā būs vainojama daudz lielākā mērā kā citkārt, liekot šovu pamest Jenny May un Šonam.
24.03.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” astotais raidījums 15

LNT šova „Zvaigžņu lietus” astotais raidījums Zvaigznes TV ekrānos līst jau astoto reizi, dalībnieku skaits sarucis līdz sešiem pāriem un tā jau ir puse no sākotnējā skaita. Kā jau solīts, zvaigznes šai vakarā krīt un ripo disko ritmos. Taču, kā ierasts, vienam pārim no šova tomēr jāatvadās, šoreiz tie ir Marta Kukarāne un Uģis Viļums.
17.03.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” septītais raidījums 16

LNT šova „Zvaigžņu lietus” septītais raidījums Pienācis jau septītais lietaini zvaigžņotais vakars. Iespējams, tamdēļ vakara vadītāji parādās ar sarkaniem lietussargiem – lai kaut kas neuzkrīt virsū. Šovakar ir gan septītais vakars, gan dalību ņem septiņi pāri, bet pēc raidījuma, kā ierasts, paliek par vienu mazāk – šovakar šovu pamet Ginta Ēķe un Vents Armands Krauklis.
10.03.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” sestais raidījums 26

LNT šova „Zvaigžņu lietus” sestais raidījums Šajā vakarā zvaigznes aicinātas rādīt savus īpašos talantus. Kāds nu kuram vēl bez dziedāšanas un ne-dziedāšanas piemīt. Tas lielākoties pārvēršas par cirku.
03.03.2008. | skatīt galeriju foto

Patiesība par televīzijas šoviem 7

Patiesība par televīzijas šoviem Pēdējos divus gadus televīzijas skatītājiem Latvijā tiek piedāvāti arvien jauni šovi. Viens ir tas, ko redzam TV ekrānos, taču katram šovam ir aizkulises. Šeit piedāvājam iknedēļas žurnāla “Kas Jauns” sagatavotu reportāžu par šova “Zvaigžņu lietus”, kā arī revolucionāra “Dejo ar Zvaigzni” aizkulisēm.
26.02.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” piektais raidījums 49

LNT šova „Zvaigžņu lietus” piektais raidījums Spītējot nu jau visai sīvajai abu vadošo komerctelevīziju sacensībai, turpinās LNT zvaigžņu krišanas maratons. Pēc piektā raidījuma, no tā rindām izstājas Gunita Ozola un Kaspars Antess.
25.02.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” ceturtais raidījums 10

LNT šova „Zvaigžņu lietus” ceturtais raidījums Atbilstoši tradīcijām, arī šova ceturtais raidījums turas pie noteiktas tematikas – šoreiz būtiski, lai izmantotā dziesma būtu skanējusi kādā kino produktā, vienalga, pašmāju, kādas kaimiņvalsts vai holivudiskā un oskarotā grāvējā. Raidījumu sāk apaļi desmit zvaigžņoti pāri, taču kā ierasts, skatītāju balsojums vienam no tiem izrādās liktenīgs. Šoreiz šovu spiesti atstāt ūdens motosportiste Nellija Šlēgelmilha un „Logo” solists Ansis Klintsons.
18.02.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” trešais raidījums 48

LNT šova „Zvaigžņu lietus” trešais raidījums Rožainās sirsniņdienas tuvums ienesis savas korekcijas arī televīzijā, vairāk dažāda kalibra romantisko filmu, un arī TV šovos galvenais akcents, saprotams, uz, nu ne jau mīlestību, bet precīzāk - rozā štampiem... Lai nu kā tur nebūtu, bet pēc “Zvaigžņu lietus” trešā raidījuma, šovu pameta Agnese Rakovska un Artis Dzērve.
11.02.2008. | skatīt galeriju foto

LNT šova „Zvaigžņu lietus” otrais raidījums 38

LNT šova „Zvaigžņu lietus” otrais raidījums Klāt šova otrais raidījums, kas atnesa arī pirmās skatītāju intereses sietam caurkritušās zvaigznes - tātad Anita un Markus ir pirmais pāris, kurš pamet šovu „Zvaigžņu lietus”. Bet nu par visu pēc kārtas. Vēl tik jāpiebilst, ka, šis raidījums, kā jau solīts, veltīts Raimonda Paula kompozīcijām.
04.02.2008. | skatīt galeriju foto

LNT jaunā šova "Zvaigžņu lietus" pirmais raidījums 50

LNT jaunā šova "Zvaigžņu lietus" pirmais raidījums Tā šķiet, ka ar LNT konkurējošajai televīzijai, kas pērnā gada nogalē savu šovu reklamēja, kā skatītāko Latvijā, nu uz brīdi būs „apgrieztas” iespējas veidot turpinājumu, lai skatītājiem acu priekša nesāktu dubultoties. LNT tapis jauns šovs "Zvaigžņu lietus". Nav gan skaidrs, kāpēc, reiz par visām reizēm, nevarētu likt mierā debess ķermeņus un veidot šova nosaukumu pēc būtības, jo, ja tā padomā, nu jau nosaukums ievelk absurdā – zvaigznes krīt, kad beigusies to eksistence. Iedvesmojoši? Daudz jau nu gan vairs nav kur krist.
28.01.2008. | skatīt galeriju foto

LNT demonstrēs jaunu televīzijas šovu "Zvaigžņu lietus"

No šodienas līdz aprīlim "Latvijas Neatkarīgās televīzijas" (LNT) kanālā būs skatāms jauns televīzijas šovs "Zvaigžņu lietus", informē šova producents Niks Volmārs.
27.01.2008.

Pār LNT līst „Zvaigžņu lietus” 3

Pār LNT līst „Zvaigžņu lietus” „Latvijas Neatkarīgās televīzijas” ēterā jau no 27.janvāra būs skatāms jauns izklaidējošs šovs „Zvaigžņu lietus”. Krāšņajā sacensībā piedalīsies azartiski pāri, kas sniegs augstvērtīgus, nepārspējamus un elpu aizraujošus priekšnesumus, cīņā par galveno balvu.
24.01.2008.

No nākamās nedēļas LNT demonstrēs jaunu televīzijas šovu "Zvaigžņu lietus" 1

No 27.janvāra līdz aprīlim "Latvijas Neatkarīgās televīzijas" (LNT) kanālā būs skatāms jauns televīzijas šovs "Zvaigžņu lietus", šovakar žurnālistus informēja šova producents Niks Volmārs.
17.01.2008.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV