Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Šovi » Koru Kari 2

Koru Karu 2 finālam sekoja 720 000 atbalstītāju* 1

Koru Karu 2 finālam sekoja 720 000 atbalstītāju* Vien pirms pāris dienām noslēdzās TV3 muzikālais šovs Koru kari 2, kurā uzvaras laurus plūca Madonas Zaļais Meža koris Ievas Kerēvicas vadībā! Šova finālam TV3 ekrānā sekoja 720 000 skatītāju, kopumā tika saņemtas 67 526 balsis un par uzvarētājiem balsoja 43 126 reižu.* Bet šodien šova uzvarētāji viesojas Madonā, lai nodotu galveno balvu 15 000 eiro apmērā izvēlētajam mērķim - jaundzimušo bērniņu reanimācijas galdu iegādei Madonas slimnīcā! Sekojiet sirsnīgajai satikšanās reizei Madonā jau pirmdien, 30.novembrī TV3 raidījumā Bez Tabu un www.tv3.lv. Esiet kopā ar TV3 gan svētkos, gan ikdienā!
27.11.2009.

Tas mirklis ir klāt – Koru Karu 2 lielais fināls

Tas mirklis ir klāt – Koru Karu 2 lielais fināls Ilgi gaidītais notikums ir klāt – TV3 šova Koru Kari 2 lielais fināls, kurā noskaidrosies šova uz-varētājs! Par labākā titulu cīnīsies Jelgavas Tirkīza Zemes koris Žorža Siksnas vadībā un Ievas Kerēvicas Madonas Zaļais Meža koris – uzvarētāju noteikt tikai un vienīgi skatītāju atbalsts! TV3 skatītāji tiks priecēti ar trim muzikāliem priekšnesumiem un šajā reizē abiem koriem ir dota brīva vaļa repertuāra tēmu izvēlē – nekas vairāk par dziesmām šobrīd gan netiek atklāts... Bau-diet Koru Karu 2 finālu, atbalstiet iemīļotos koristus un uzziniet vai Jelgavas kora vadītājs Žoržs Siksna turēs doto solījumu – jau šo svētdien, 22.novembrī 20:00 TV3.
19.11.2009.

Klāt Koru Karu 2 pusfināls

Klāt Koru Karu 2 pusfināls Klāt ilgi gaidītais mirklis – šova Koru Kari 2 finālistu noskaidrošana, kas rādās ne vien aizraujoša, bet arī gluži neparedzama cīņa! Pusfinālā tiksies vien trīs spēcīgākie un tautā iemīlētākie kori – Madonas Zaļais, Jēkabpils Zilais un Jelgavas Tizkīza krāsas. Katrs koris sola darīt, ko var, lai karstāki iekvēlinātu skatītāju sirdis un iegūtu augstāko žūrijas vērtē-jumu, tā iegūstot iespēju cīnīties Lielajā finālā! Nenokavējiet aizraujošo un neparedzamo muzikālo Koru Karu 2 spēkošanos jau šajā svētdienā, 15.novembrī 20:00 TV3.
12.11.2009.

Oktobrī Koru Kari2 dalībnieki tikās ar saviem faniem

Oktobrī Koru Kari2 dalībnieki tikās ar saviem faniem Karūna sadarbībā ar VIASAT oktobrī organizēja fanu tikšanos ar Koru Kari2 dalībniekiem Latvijas reģionos, kopā nobraucot 2000 km un uzdāvinot ap 200 kg gardās Karūna šokolādes.
10.11.2009.

Ints Teterovskis piešķir pirmo desmitnieku 1

Ints Teterovskis piešķir pirmo desmitnieku Vakar, 8. novembrī, Koru kari 2 studijā notika neticamais, bet vienlaikus tik ilgi gaidītais – vienmēr taisnīgais un skarbais žūrijas pārstāvis Ints Teterovskis par priekšnesumu piešķīra 10 balles! Tās izpelnījās Madonas Zaļais Meža koris Ievas Kerēvicas vadībā, kuri lieliskā acapella izpildīja grupas Cosmos dziesmu Tu kā, es kā. Jāatzīst, ka uzstāšanās tiešām bija žūrijas 30 punktu vērta! Bet Koru Karus 2 vakar jau otro reizi atstāja Liepājas Violetais Vēja koris Andra Ērgļa vadībā, kuri tikai pirms nedēļas izcīnīja iespēju šovā atgriezties. Nenokavējiet aizraujošo šova Koru Kari 2 pusfinālu, kurš notiks jau šajā svētdienā, 15.novembrī 20:00 TV3!
09.11.2009.

Tuvojas "Koru karu" fināls

Tuvojas "Koru karu" fināls Klāt Koru Karu 2 ceturtdaļfināls un jau pēc dažām nedēļām noskaidrosies, kurš no šovā atlikušajiem četriem koriem ir labākais un tautā mīlētākais. Bet, nesteidzoties priekšā notikumiem, uzzinām, ko koristi sarūpējuši šai svētdienai. Studijā valdīs mīlestības noskaņas un Madonas Zaļais, Jelgavas Tirkīza, Liepājas Violetais un Jēkapils Zilās krāsas koris izdziedās kādu mīlas balādi. Un, protams, vēl kāda jau dzirdēta, bet ar odziņām papildināta dziesma, kas ielīksmos skatītājus, bet dalībniekiem piešķirs tik dārgos žūrijas punktus. Cīņa ir sākusies, fināla smarža jau virmo gaisā un Koru Karu 2 iznākumu noteiks vien skatītāji jau šajā svētdienā, 8.novembrī 20:00 TV3.
04.11.2009.

Šovā atgriežas Liepājas Violetais koris

Šovā atgriežas Liepājas Violetais koris Vakar TV3 šova Koru Kari 2 studijā atkal tikšanās prieku piedzīvoja visi astoņi krāsainie un košie dažādu pilsētu pārstāvētie kori. Dziedātāji bija gatavojušies ar īpašu centību un uzstājās ar patiesu degsmi, jo vakar piecu koru starpā notika cīņa par atgriešanos šovā. Un uzvaras laurus plūca Liepājas Violetais koris Andra Ērgļa vadībā, kurš vēl tikai pirms nedēļas šovu atstāja – kopumā tika saņemtas 30 408 balsis. Šajā svētdienā studijā tiksies četri kori, kuri cīnīsies par palikšanu šovā un veiksmes gadījumā arī par uzvaru tajā. Sekojiet Koru Kariem 2 jau šajā svētdiena, 8.novembrī 20:00 TV3.
02.11.2009.

Valmieras dzeltenais koris gatavs „Koru kari 2” atgriešanās šovam

Valmieras dzeltenais koris gatavs „Koru kari 2” atgriešanās šovam Svētdien, 1.novembrī, plkst.20:00 TV3 sāksies īpaša šova „Koru kari 2” tiešraide. Tajā Valmieras dzeltenais koris kopā ar vēl četriem koriem cīnīsies par iespēju atgriezties šovā. To, kurš koris atgriezīsies, noteiks tikai un vienīgi skatītāju balsojums, turklāt visi balsošanas laikā iegūtie līdzekļi tiks piešķirti visu astoņu pilsētu izvēlētajiem labdarības mērķiem. Valmieras dzeltenais koris izvēlējies veltīt līdzekļus mūzikas instrumentu iegādei Valmieras Mūzikas skolas audzēkņiem no maznodrošinātām ģimenēm.
30.10.2009.

Visi izbalsotie kori sasparojas otrajai iespējai

Visi izbalsotie kori sasparojas otrajai iespējai TV3 šovā Koru Kari 2 palikuši vairs tikai trīs pilsētu pārstāvji – Jelgavas Tirkīza, Madonas Zaļais un Jēkabpils Zilās krāsas koris, jo vakar šovu nācās atstāt Liepājas Violetās krāsas korim Andra Ērgļa vadībā. Bet jau svētdien viņš kopā ar pārējiem līdz šim izbalsotajiem koriem atkal būs šovā, lai mēģinātu atgriezties Koru karos 2. Un kas vēl īpašs – svētdien balsošanas laikā iegūtie līdzekļi tiks veltīti visu astoņu pilsētu izvēlētajiem labdarības mērķiem. Sekojiet visu radošo un krāsaino koristu priekšnesumiem un balsojiet par kori, kuram atgriezties – to noteiks tikai un vienīgi skatītāju balsis un atbalsts! Īpašā Koru Kari 2 tiešraide jau svētdien, 1.novembrī 20:00 TV3.
26.10.2009.

Koru karu 2 dalībnieki ļaus vaļu emocijām rokā

Koru karu 2 dalībnieki ļaus vaļu emocijām rokā Svētdien Koru Kari 2 studijā tiksies vien tikai četri kori, lai sīvā, muzikālā un emocionālā cīņa mērotos spēkiem un uzzinātu, kurš drošu sirdi šovu turpinās. Šobrīd visi kori nodevušies saspringtam mēģinājumu grafikam un, neskatoties uz kaislībām, kuras nedēļas sākumā virmoja ap Jelgavas Tirkīza kora vadītāju Žoržu Siksnu, neaizmirst par galveno – labdarības cēlajiem mērķiem. Svētdien Koru Karu 2 koristi ļaus vaļu emocijām un radošajām izpausmēm roka žanrā – tas jau svētdien, 25.oktobrī 20:00 TV3!
22.10.2009.

Koru Karos 2 vairs tikai četri kori

Koru Karos 2 vairs tikai četri kori TV3 muzikālajā šovā Koru Kari 2 pēc vakardienas tiešraides un balsojuma palikuši vairs tikai četru pilsētu pārstāvji – Jelgavas Tirkīza, Madonas Zaļais, Liepājas Violetais un Jēkabpils Zilās krāsas koris. Šovu diemžēl nācās atstāt Preiļu Rozā krāsas korim Ilonas Bageles vadībā, bet jau pavisam drīz viņa atkal būs šova studijā, lai cīnītos par iespēju atgriezties Koru karos 2. Kori vakar pirmo reizi uzstājās ar divām dziesmām un tās skanēja patiesi koši un iepriecināja gan klātesošos, gan skatītājus pie TV3 ekrāniem. Sekojiet tam, kādus jaunus priekšnesumus un pārsteigumus koristi būs sarūpējuši jau šo svētdien, 25.oktobrī 20:00 Koru Karos 2 TV3.
19.10.2009.

Atbalstītājiem būs iespēja tikties ar Madonas zaļo kori

Atbalstītājiem būs iespēja tikties ar Madonas zaļo kori Karūna sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru VIASAT oktobrī organizē fanu tikšanos ar TV3 šova Koru Kari2 dalībniekiem Latvijas reģionos. Septītā no tām notiks jau š.g. 20. oktobrī Madonā plkst. 18.00 Madonas Kultūras namā, kur atbalstītājiem būs iespēja tikties ar dziedātājas Ieva Krēvicas vadīto Zaļo Meža kori.
15.10.2009.

Pirms sadziedāšanās - kopīgs basketbola mačs

Pirms sadziedāšanās - kopīgs basketbola mačs Koru Karos 2 vairs palikuši tikai pieci kori un tie ikdienas daudz laika pavada mēģinājumos, lai sagatavotu labāko un pārdomātāko priekšnesumu TV3 skatītājiem svētdienas vakaram! Tomēr šis muzikālais šovs nav tikai cīņa, tā ir arī kopā būšana un vienots prieks, sniedzot patīkamus mirkļus klausītājiem un skatītājiem. Un, lai koristi pirms svētdienas sīvās cīņas pavadītu kopā līksmus mirkļus, sestdien visi kopā uzspēlēs basketbolu! Un jau nākamajā dienā visi tiksies TV3 filmēšanas laukumā, lai mērotos dziesmām un šovu turpinātu labākie! Jo arī šajā svētdienā kāds no pilsētu pārstāvjiem šovu Koru Kari 2 atstās! Iegaumējiet, šo svētdien, 18.oktobrī Formulas 1 tiešraides dēļ Koru kari 2 sāksies nedaudz vēlāk - 21:00 TV3!
15.10.2009.

Atbalstītāji ar ovācijām sagaida Jelgavas tirkizzilās krāsas kori

Atbalstītāji ar ovācijām sagaida Jelgavas tirkizzilās krāsas kori Otrdien, 13.oktobrī Jelgavas Kultūras namā Jelgavas Tirkizzilās krāsas koris un Žoržs Siksna tikās ar saviem atbalstītājiem. Tikšanos organizēja Karūna sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru VIASAT.
15.10.2009.

Lai koristi šovu turpinātu, tie aktīvi jāatbalsta

Lai koristi šovu turpinātu, tie aktīvi jāatbalsta Vakar TV3 šova Koru Kari 2 studijā skanēja rokenrols, džezs, blūzs un kantrī – koristi izkustējās ne pa jokam, un iekustināja arī skatītājus! Bet tas nelīdzēja vienam no koriem un šova noteikumi joprojām ir nepielūdzami – kādam šovs bija jāatstāj! Šajā lustīgajā reizē žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējums liktenīgs izrādījās dzeltenajam Valmieras korim Lienes Šomases vadībā. Tas spilgti ataino, ka palikšanu šovā nodrošina skatītāju atbalsts un balsojums, tādēļ jau nākamajā svētdienā turiet īkšķus par savējiem un arī balsojiet par tiem! Šo svētdien, 18.oktobrī Formulas 1 tiešraides dēļ Koru kari 2 sāksies nedaudz vēlāk - 21:00 TV3!
12.10.2009.

Atbalstītāji Valmieras dzelteno kori sagaida ar ovācijām

Atbalstītāji Valmieras dzelteno kori sagaida ar ovācijām Trešdien, 7.oktobrī, Pilsētas Galerijā „Valleta” Valmieras dzeltenais koris un dziedātāja Liene Šomase tikās ar saviem atbalstītājiem. Tikšanos organizēja „Karūna” sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru „Viasat”.
09.10.2009.

Faniem būs iespēja tikties ar Cēsu baltās krāsas kori

Faniem būs iespēja tikties ar Cēsu baltās krāsas kori "Karūna" sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru VIASAT oktobrī organizē fanu tikšanos ar TV3 šova Koru Kari2 dalībniekiem Latvijas reģionos. Viena no tām notiks jau š. g. 12.oktobrī Cēsīs plkst. 19.00 Kultūras namā, kur atbalstītājiem būs iespēja tikties ar dziedātāja Inga Ulmaņa vadīto Balto Mēness kori.
07.10.2009.

Svētdien Koru karos skanēs rokenrols, blūzs, džezs un kantrī

Svētdien Koru karos skanēs rokenrols, blūzs, džezs un kantrī Esiet gatavi līksmi un skanīgi pavadīt šo svētdienu kopā ar Koru kari 2 dalībniekiem, jo viņiem padomā kas pavisam, pavisam aktīvs un dulls! TV3 studijā skanēs rokenrols, džezs, blūzs un kantrī – koristi gatavi izkustēties ne pa jokam, un iekustināt arī skatītājus! Muzikālo sniegumu vērtēs TV3 seriāla UgunsGrēks aktrise Marija Bērziņa, diriģents Ivars Cinkuss un mūžam bargais Ints Teterovskis. Atbalstiet savējos, sekojiet skanīgajai un sīvajai cīņai un baudiet dalībnieku priekšnesumus Koru karos 2 jau svētdien, 11.oktobrī 20:00 TV3.
07.10.2009.

Pārsteidzošs balsojums un cīņa turpinās

Pārsteidzošs balsojums un cīņa turpinās Vakardienas TV3 šova Koru Kari 2 balsojums pārsteidza daudzus, arī pašu Cēsu kora vadītāju Ingu Ulmani, kurš spēja vien izteikt: „Bet man likās, ka mēs labi nodziedājām.” Tas vēlreiz apliecina, ka skatītāju balsojums ir tik izšķirošs un nozīmīgs. Ja kopumā atskatās uz vakardienas šovu, kori bija viens par otru košāki un pārsteidzošāki – īsta svētku buķete ikviena mājās! Studijā dzirkstīja īsta līksmība un radošas noskaņas, koristi dziedāja dažādās pasaules valodās un kopumā tas sniedza krāšņu baudījumu nedēļas noslēgumā! Bet Koru Karu 2 cīņa turpinās un sekojiet tai jau šajā svētdienā, 11.oktobrī 20:00 TV3!
05.10.2009.

Koristu cīņa uzņem apgriezienus

Koristu cīņa uzņem apgriezienus Jau šajā svētdienā sīvā cīņa septiņu radošu un tik košu koru starpā turpināsies, jo arī šajā šova reizē kādam Koru kari 2 būs jāatstāj. Bet kuram, ja visi ir tik pārsteidzoši un skanīgi? Ar skubu jāizvēlas savs favorīts un neatlaidīgi tas jāatbalsta, jo tikai tā var palīdzēt dziedātājiem turpināt dalību skanīgajā svētdienu šovā! Kā sola šova veidotāji, arī šī reize nebūs izņēmums un visi kori kā viens turpinās pārsteigt un iepriecināt – šajā reizē dziesmas skanēšot dažādās mēlēs. Un žūrijas godā redzēsiet īpašu, jo īpašu duetu... Baibu Sipenieci-Gavari un Koru Kari uzvarētāju Ati Auzānu! Jūs to negribēsiet nokavēt! Sekojiet Koru kariem 2 jau šajā svētdienā 20:00 TV3.
02.10.2009.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV