Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Šovi » Dziedošās ģimenes 2

Šo svētdien notiks "Dziedošo ģimeņu" fināls

Šo svētdien notiks "Dziedošo ģimeņu" fināls Gada skanīgāko un sirsnīgāko dziedāšanas svētku kulminācija ir klāt! Šo svētdien, 28. novembrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos tiks noskaidrots šī rudens skatītākā un sirsnīgākā dziedāšanas projekta uzvarētājs! Kura ģimene uzvarēs – Uškānu, Ņikonovu vai Zaļkalniņu?
25.11.2010.

"Dziedošo ģimeņu" finālā iekļūst Uškāni, Ņikonovi un Zaļkalniņi

"Dziedošo ģimeņu" finālā iekļūst Uškāni, Ņikonovi un Zaļkalniņi Vakar, 21. novembrī, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanālā valdīja satraukuma un prieka pilnas emocijas, jo četras dziedošās ģimenes sacentās par iekļūšanu lielajā finālā.
22.11.2010.

Šo svētdien notiks Latvijas dziedošo ģimeņu svētku pusfināls

Šo svētdien notiks Latvijas dziedošo ģimeņu svētku pusfināls Šo svētdien, 21. novembrī, kanālā LNT plkst. 20:15 Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos valdīs satraukuma un prieka pilnas emocijas, jo četras stiprākās un skanīgākās ģimenes sacentīsies par iekļūšanu finālā. Šo svētdien katra ģimene izpildīs divas dziesmas, - vienu sev mīļu dziesmu pēc brīvas izvēles, bet otra dziesma būs kāda no iepriekš izpildītām dziesmām.
17.11.2010.

„Dziedošo ģimeņu" pusfinālā tiksies Krūmiņi, Uškāni, Ņikonovi un Zaļkalniņi

„Dziedošo ģimeņu" pusfinālā tiksies Krūmiņi, Uškāni, Ņikonovi un Zaļkalniņi Vakar, 14. novembrī, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanālā valdīja īpašas spraigas emocijas, jo piecas dziedošās ģimenes sacentās par iekļūšanu šova pusfinālā! Īpašajā „Patriotu nedēļas" koncertā, dziedošās ģimenes skatītājus priecēja ar divām dziesmām – sava novada skaistāko dziesmu un kādu mīļu dziesmu no jau esošā repertuāra. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja Dūdumu ģimene no Mārupes, kura izpildīja dziesmu „Ļauj sirdij klusi saprast", un dziesmu no jau esošā repertuāra "Saldus saule".
15.11.2010.

Šonedēļ "Dziedošajās ģimenēs" skanēs Latvijas novadu skaistākās dziesmas

Šonedēļ "Dziedošajās ģimenēs" skanēs Latvijas novadu skaistākās dziesmas Svinot Latvijas jubileju - LNT aicina sajust prieku un lepnumu par mūsu zemi, par mums pašiem. Tādēļ, "Patriotu nedēļā", šo svētdien, 14.novembrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē Latvijas dziedošās ģimenes dāvās jums sava novada skaistākās dziesmas!
12.11.2010.

Šonedēļ LNT šovā „Dziedošās ģimenes" skanēs latviešu tautas dziesmas

Šonedēļ LNT šovā „Dziedošās ģimenes" skanēs latviešu tautas dziesmas Jau šo svētdien, 7. novembrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē varēsim sekot līdzi, turēt īkšķus un atbalstīt savus favorītus šī rudens sirsnīgākajos un skatītāju iemīļotākajos dziedāšanas svētkos „Dziedošās ģimenes". Šonedēļ aicinām ikvienu uz latviešu skaistāko dziesmu – mūsu tautas dziesmu – koncertu.
04.11.2010.

"Dziedošo ģimeņu" labdarības koncertā saziedoti 39 959 Ls

"Dziedošo ģimeņu" labdarības koncertā saziedoti 39 959 Ls Vakar, 31. oktobrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē projekta „Dziedošās ģimenes" ietvaros norisinājās labdarības koncerts, kurā Latvijas dziedošās ģimenes savas dziesmas veltīja projekta „Paēdušai Latvijai" ģimenēm. Šoreiz bija tikai viens balsošanas tālruņa numurs – labdarības numurs, uz kuru piezvanot, ikvienas varēja noziedot 1 Ls, lai palīdzētu sarūpēt pārtiku krīzes skartajām ģimenēm. Kopā mēs visi saziedojām 39 959 Ls.
01.11.2010.

Šo svētdien LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs labdarības koncerts

Šo svētdien LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs labdarības koncerts Šo svētdien, 31. oktobrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos valdīs īpašas emocijas, jo šis koncerts būs veltīts labdarībai, lai palīdzētu krīzes skartajām Latvijas ģimenēm, kurām trūkst līdzekļu, lai pabarotu sevi un savus bērnus.
27.10.2010.

"Dziedošās ģimenes" atstāj Brūveru ģimene

"Dziedošās ģimenes" atstāj Brūveru ģimene Vakar, 24. oktobrī, plkst. 20:15 Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos LNT kanāla tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā septiņas dziedošās ģimenes izpildīja skatītāju izvēlētas dziesmas. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma zemāko punktu skaitu ieguva un projektu atstāja Brūveru ģimene no Mārupes, kura uzstājās ar dziesmu „Notiksies, kam jānotiek".
25.10.2010.

Šo svētdien šovā "Dziedošās ģimenes" skanēs skatītāju izvēlētas dziesmas

Šo svētdien šovā "Dziedošās ģimenes" skanēs skatītāju izvēlētas dziesmas Šonedēļ, 24. oktobrī, plkst. 20:15 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanāla tiešraidē no Sapņu fabrikas skanēs tikai skatītāju izvēlētas dziesmas, par kurām varēja balsot projekta „Dziedošās ģimenes" mājas lapā. Šo svētdien dzirdēsim septiņu dziedošo ģimeņu uzstāšanos.
22.10.2010.

Šovā "Dziedošās ģimenes" atgriežas skanīgā Zaļkalniņu ģimene

Šovā "Dziedošās ģimenes" atgriežas skanīgā Zaļkalniņu ģimene Vakar, 17. oktobrī, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos norisinājās – atgriešanās koncerts, tādēļ uz „Dziedošo ģimeņu" skatuves un LNT kanālā tiešraidē bija iespēja dzirdēt 12 dziedošās ģimenes! Ar skaistām dziesmām un pārdomātiem priekšnesumiem uzstājās gan tās sešas ģimenes, kuras turpina dalību projektā, gan arī tās sešas dziedošās ģimenes, kuras dziedāšanas svētkus bija uz kādu brīdi atstājušas. Otru iespēju turpināt skanīgo sacensību dziedāšanas svētkos, ieguva Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes.
18.10.2010.

Šo svētdien šovā „Dziedošās ģimenes" skanēs atgriešanās koncerts

Šo svētdien šovā „Dziedošās ģimenes" skanēs atgriešanās koncerts Šo svētdien, 17. oktobrī, plkst. 20:15 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos LNT kanāla tiešraidē būs iespēja dzirdēt visu 12 dziedošo ģimeņu uzstāšanos. Ar dziesmām un pārsteidzošiem priekšnesumiem uzstāsies gan tās sešas ģimenes, kuras turpina dalību projektā, gan arī tās sešas dziedošās ģimenes, kuras projektu šobrīd ir atstājušas. Un tikai jūs, mīļie skatītāji, noteiksiet, kura no ģimenēm, kas šobrīd ir atstājušas projektu, saņems iespēju atgriezties šī rudens sirsnīgākajos dziedāšanas svētkos!
15.10.2010.

"Dziedošās ģimenes" atstāj Zaļkalniņu ģimene

"Dziedošās ģimenes" atstāj Zaļkalniņu ģimene Vakar, 10. oktobrī, LNT kanāla tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā bija jūtamas saulainas emocijas, jo septiņas dziedošās ģimenes skatītājus priecēja ar Saules tēmai veltītām dziesmām. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma sirsnīgos dziedāšanas svētkus „Dziedošās ģimenes" atstāja Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes, kura uzstājās ar dziesmu „Mazu brīdi pirms".
11.10.2010.

Šonedēļ Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos viesosies Vaira Vīķe - Freiberga

Šonedēļ Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos viesosies Vaira Vīķe - Freiberga Ik svētdienu LNT kanāla tiešraidē plkst.20:15 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos valdošā sirsnība, patiesums un dziedāt prieks ir iepriecinājis tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. Sirsnīgie dziedāšanas svētki "Dziedošās ģimenes" katru svētdienas vakaru pie saviem TV ekrāniem pulcē arvien vairāk skatītāju un atbalstītāju. To pierāda arī jaunākie TNS Latvia dati, kas liecina, ka LNT šovs "Dziedošās ģimenes" ir viens no skatītākajiem šoviem Latvijā un to kopā ir redzējuši vairāk nekā 930 000 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem.* Šo svētdien, 10.oktobrī, septiņas dziedošās ģimenes skatītājus priecēs ar Saules tēmai veltītām dziesmām.
08.10.2010.

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Graumaņu ģimene

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Graumaņu ģimene Vakar, 3. oktobrī, LNT tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā valdīja sirsnīga atmosfēra, jo astoņas skanīgas ģimenes izpildīja iemīļotākos pasaules hītus. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma projektu līdz atgriešanās koncertam atstāja Graumaņu ģimene no Druvienas, kura uzstājās ar dziesmu „Lemon tree".
04.10.2010.

Šonedēļ LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs ģimeņu iemīļotākie pasaules hīti 1

Šonedēļ LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs ģimeņu iemīļotākie pasaules hīti Jau šo svētdien, 3. oktobrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē varēsim sekot līdzi, turēt īkšķus un atbalstīt savējos novadniekus šī rudens sirsnīgākajos dziedāšanas svētkos „Dziedošās ģimenes". Šonedēļ mūs priecēs astoņas dziedošās ģimenes, izpildot iemīļotākos pasaules hītus.
30.09.2010.

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Dimantu ģimene

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Dimantu ģimene Vakar, 26. septembrī, LNT tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā bija jūtama īpaši jautra atmosfēra, jo deviņas dziedošās ģimenes priecēja visus, izpildot joku dziesmas. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma projektu līdz atgriešanās koncertam atstāja Dimantu ģimene no Baldones, kura uzstājās ar dziesmu „Es bij' alus dzērājiņa".
27.09.2010.

Šo svētdien LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs joku dziesmas

Šo svētdien LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs joku dziesmas Šo svētdien, 26. septembrī, plkst. 20:15 sirsnīgajā un skatītāju iemīļotajā projektā „Dziedošās ģimenes" LNT kanāla tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā būs jūtama īpaši jautra atmosfēra, jo deviņas dziedošās ģimenes dziedās un priecēs mūs visus, izpildot jautrākās joku dziesmas.
24.09.2010.

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Martinsonu ģimene

„Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Martinsonu ģimene Vakar, 19. septembrī, LNT tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā valdīja īpaši pozitīvas un sirsnīgas emocijas, jo 10 dziedošas, skanīgas un stipras ģimenes izpildīja savas ģimenes mīļāko dziesmu. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma projektu atstāja vienmēr jautrā Martinsonu ģimene no Limbažiem, kura uzstājās ar dziesmu „Jā, šos vārdus".
20.09.2010.

Šo svētdien LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs ģimeņu mīļākās dziesmas

Šo svētdien LNT sirsnīgajā projektā „Dziedošās ģimenes" skanēs ģimeņu mīļākās dziesmas LNT šī rudens sirsnīgākajā projektā „Dziedošās ģimenes" emocijas sit augstu vilni! Ģimenes ar katru nedēļu gatavo arvien jaunus pārsteigumus, lai iepriecinātu skatītājus. Ar dziesmu un savu mīlestību pret šova skatītājiem viņi pierāda, ka stipras ģimenes veidot stipru Latviju! Tieši tādēļ jau šo svētdien, 19. septembrī, plkst. 20:15 dziedošās ģimenes izpildīs savu ģimenes mīļāko dziesmu.
17.09.2010.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV