Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Šovi » Mazo dziesmas Latvijai

LNT dziesmotajā sacensībā „Mazo dziesmas Latvijai" uzvar Valērija Satibaldijeva 2

LNT dziesmotajā sacensībā „Mazo dziesmas Latvijai" uzvar Valērija Satibaldijeva Vakar vakarā, 8. maijā, tika noskaidrots LNT un apdrošināšanas sabiedrības BTA dziesmotās sacensības „Mazo dziesmas Latvijai" uzvarētājs! Pēc skatītāju balsojuma Superfinālā ar 5 962 balsīm par uzvarētāju un Latvijas cerību 2011 kļuva Valērija Satibaldijeva no Ludzas. Otro vietu ieguva Agate Albekeite no Skrīveriem, bet godpilno trešo vietu ieņēma Emīls Mangulis no Ogres.
09.05.2011.

Jau šo svētdien dziesmotās sacensības „Mazo dziesmas Latvijai" lielais fināls

Jau šo svētdien dziesmotās sacensības „Mazo dziesmas Latvijai" lielais fināls Telekompānijas LNT un apdrošināšanas sabiedrības BTA dziesmotās sacensības „Mazo dziesmas Latvijai" lielais fināls ir klāt! Jau šo svētdien, Māmiņdienā, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē mēs visi noskaidrosim, kurš uzvarēs un kļūs par Latvijas cerību 2011.
03.05.2011.

„Mazo dziesmas Latvijai" dalībnieki dziedās kopā ar Latvijas mūzikas zvaigznēm 8

„Mazo dziesmas Latvijai" dalībnieki dziedās kopā ar Latvijas mūzikas zvaigznēm Linda Leen, Normunds Rutulis, Nikolajs Puzikovs, Evija Sloka un vēl citas Latvijas mūzikas zvaigznes šo svētdien dziedās kopā ar dziesmotās sacensības „Mazo dziesmas Latvijai" dalībniekiem.
05.04.2011.

Sākusies dziesmotā sacensība „Mazo dziesmas Latvijai" 32

Sākusies dziesmotā sacensība „Mazo dziesmas Latvijai" Vakar vakarā, 27. februārī, plkst. 20:15 tika atklāta telekompānijas LNT un apdrošināšanas sabiedrības BTA dziesmotā sacensība - „Mazo dziesmas Latvijai". Pirmajā raidījumā valdīja prieks, sirsnība un patiesas emocijas, jo bērni no visas Latvijas ar savām balsīm iepriecināja ikvienu skatītāju, izpildot savas iemīļotākās dziesmas.
28.02.2011.

Jau nākamsvētdien sāksies dziesmotā sacensība „Mazo dziesmas Latvijai"

Jau nākamsvētdien sāksies dziesmotā sacensība „Mazo dziesmas Latvijai" Telekompānija LNT un apdrošināšanas sabiedrība BTA ar atbildību par Latvijas nākotni piedāvā: jau nākošnedēļ svētdien, 27. februārī, un turpmāk ik svētdienu vakaros plkst. 20:15 LNT kanālā bērni no visas Latvijas ar savām balsīm pieskandinās katru māju un katru sirdi lielākajā LNT pavasara sezonas jaunajā projektā – dziesmotā sacensība „Mazo dziesmas Latvijai".
17.02.2011.

Dziesmotās sacensības „Mazo dziesmas Latvijai" dalībnieku atlases rit pilnā sparā

Pēdējo gadu veiksmīgākā, skatītākā un mīlētākā dziedāšanas projekta „Dziedošās ģimenes" veidotāji – telekompānija "LNT" - un apdrošināšanas sabiedrība „BTA" aicina mazos talantīgos dziedātājus pieteikties pavasara sezonas jaunajam projektam – dziesmotajai sacensībai „Mazo dziesmas Latvijai". Dalībnieku atlases norit jau šonedēļ.
08.02.2011.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV