Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Šovi » Rallija Zvaigzne

Šova “Rallija Zvaigzne” uzvarētāji - Kristaps Valters un Jānis Vorobjovs 11

Šova “Rallija Zvaigzne” uzvarētāji - Kristaps Valters un Jānis Vorobjovs Zvaigžņotais šovs – “caur dubļiem uz zvaigznēm” ir noslēdzies! Pēc septiņu nedēļu ilgas apmācības, neskaitāmu spriedzes situāciju pārvarēšanas un daudzām citām pozitīvām emocijām šovs “Rallija Zvaigzne” ir finišējis un par tās uzvarētājiem ir kļuvuši skatītāju favorīt pāris - basketbolists Kristaps Valters un šīs sezonas Latvijas čempions rallijā Jānis Vorobjovs. Otrie ātrākie īstajā rallija fināla ātrumposmā finišēja Sandijs Semjonovs un Arvis Vecvagars, bet goda pjedestāla trešo vietu aizņēma easyget.lv simpātijas balvu ieguvusī Milena Gulbe un Andis Neikšāns.
25.11.2007. | skatīt galeriju foto

Šovs “Rallija Zvaigzne” iziet finiša taisnē 1

Šovs “Rallija Zvaigzne” iziet finiša taisnē Pirmspedējā “Rallija Zvaigzne” posmā, kas skatītājiem tika demonstrēts sestdienas vakarā, šova dalībniekiem bija jāpierāda savas prasmes orientēties Latvijas galvaspilsētā un uzdevums, kas bija jāizpilda, šoreiz gan nebija tieši saistīts ar rallija braukšanas elementu apgūšanu. Taču neskatoties uz to, viss, TV ekrānos redzētais, apstiprināja, ka ātri un gudri pārvietoties pa Rīgas intensīvo satiksmi ir arī problemātiski pat tādiem pieredzējušiem “šoferīšiem” kā īstiem rallija pilotiem.
18.11.2007. | skatīt galeriju foto

Šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Krišjānis Caune un Lolita Neimane 9

Šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Krišjānis Caune un Lolita Neimane Arī šajā šova nedēļā, līdzīgi kā iepriekšējā raidījumā, viss notika sporta kompleksā “333”. Toreiz mūsu zvaigznes redzējām pie Renault Clio automašīnas stūres un raidījumā galvenais uzsvars tika likts uz precīzu braukšanu. Šoreiz dalībnieki stūrēja ar Seat Leon un viss notika īstā rallijkrosa trasē, kur bija nepieciešama ne tikai precīza, bet arī ātra braukšana. Kā jau katrā sacīkstē, arī šajā noskaidrojās gan ātrākie, gan lēnākie braucēji. Vislabāk ar Seat savaldīšanu un trases specifiku galā tika Jāņa Vorobjova audzēknis Kristaps Valters, kuri nodrošināja arī uzvaru šajā posmā. Diemžēl no tālākās dalības šovā izstājās Krišjānis Caune un Lolita Neimane, kuri jāatzīst gan aizgāja ar godu, jo parūpējās par skaistu šova “priekšspēli”.
11.11.2007. | skatīt galeriju foto

Šo sestdien šovā “Rallija Zvaigzne” skatieties... 1

Šo sestdien šovā “Rallija Zvaigzne” skatieties... Jau rīt atkal ir sestdiena un LTV ekrānos “Rallija Zvaigzne” skatītājus priecēs ar šova 5.raidījumu, kura norise, tāpat kā aizvadītajā sestdienā, notiks sporta kompleksā “333”. Tiem, kuri šo šovu jau uztver kā tradīciju, jāatgādina vien, ka mums atlikuši vairs tikai trīs posmi, pēc kuriem tad tiks arī noteikta šīs sezonas rallija zvaigzne, kā arī viens no šova skatītājiem iegūs iespēju piedalīties nākamās sezonas “Rallija Zvaigznē”.
09.11.2007. | skatīt galeriju foto

Šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Māris Neikšāns un Viktors Ščerbatihs 19

Šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Māris Neikšāns un Viktors Ščerbatihs Šonedēļ Rallija Zvaigznes trenējas un arī īstajā šova dienā brauca ar Renault piedāvātajiem sporta auto Renault Clio. Viss notika sporta kompleksā 333, kur šova dalībnieku pamatuzdevums bija izbraukt trīs speciāli veidotus elementus, kurus ikdienā sporta komplekss izmanto kā braukšanas apmācības trases, lai apgūtu situācijas kā rīkoties uz ceļa, ja tas ir apledojis vai arī slapjš. Diemžēl kā jau katrā šovā, tā arī šajā posmā kāds ar savu uzdevumu netika galā tik labi kā vēlētos, tāpēc vienam pārim, un šoreiz tie bija Māris Neikšāns un Viktors Ščerbatihs, šovs bija jāpamet.
04.11.2007. | skatīt galeriju foto

Šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Ladybird un Artis Štrauss 19

Šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Ladybird un Artis Štrauss Žaklīnas Cinkovskas producētais šovs “Rallija Zvaigzne”, sestdien LTV 1 kanālā, visus automīļu fanus iepazīstināja ar savu trešo raidījumu, kurš atšķirībā no pirmajiem diviem posmiem, šoreiz bija patiesāk tuvināts tai idejai, ko rallija līdzjutēji bija gaidījuši jau pašā sākumā. Neskatoties uz to, ka raidījums tika filmēts gan dienas gaismā, gan daudz ekstremālākos apstākļos kā iepriekš, gan arī beidzot tajā savas braukšanas prasmes varēja pierādīt paši rallisti, šovu tomēr kādam nācās atstāt. Šoreiz jau izkritušajiem Dāvidam un Šimkusam pievienojās dziedātāja Ladybird un N3 klases braucējs Artis Štrauss.
28.10.2007. | skatīt galeriju foto

Šovs “Rallija Zvaigzne” skatītājiem sagatavojis pārsteigumu 9

Šovs “Rallija Zvaigzne” skatītājiem sagatavojis pārsteigumu Aktīvie rallija līdzjutēji, kā arī visi pārējie auto sporta fani, iespējams, jau būs pamanījuši, ka starp dziedošo zvaigžņu šoviem, LTV kanālā parādījies vēl nepieredzēts sporta šova miksējums “Rallija Zvaigzne”. Šo sestdien raidījums TV ekrānos būs jau trešo reizi un tiem, kuri ar šovu jau ir pazīstami, varam atklāt, ka tos sagaida patīkamas pārmaiņas...
26.10.2007. | skatīt galeriju foto

Pirmie šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Dāvids ar Šimkusu 16

Pirmie šovu “Rallija Zvaigzne” pamet Dāvids ar Šimkusu Sestdienas vakarā, Latvijas televīzijas pirmajā kanālā, skatītāji atkal tika pulcēti pie TV ekrāniem, lai justu līdzi iemīļotajām rallija zvaigznēm un viņu “skolniekiem”. Otrajā raidījumā, atšķirībā no pirmā, kurā tika izlozēti dalībnieku pāri un, kur viss ap šovu notiekošais, tika nodēvēts par iesildīšanos, noskaidrojās gan šova līderi, gan arī pirmie neveiksminieki – tātad trasi vislēnāk nobrauca un visvairāk soda punktus saņēma Dāvids ar Kasparu Šimkusu, savukārt visātrākais izrādījās Jāņa Vorobjova skolnieks Kristaps Valters. Pēc noteikumiem, Dāvidam ar Šimkusu šovu nācās pamest, jo viņi neieguva arī tā saucamo imunitāti, kur veiksmes gadījumā tiem varēja sarūpēt skatītāju balsojums.
21.10.2007. | skatīt galeriju foto

Par to, kā tapa šova “Rallija Zvaigzne” pirmais raidījums... 6

Par to, kā tapa šova “Rallija Zvaigzne” pirmais raidījums... Kā jau esam informējuši, portāls EasygGet.lv ir jaunā televīzijas šova “Rallija Zvaigzne” informatīvais atbalstītājs un, šajā sakarā, turpmāk katru piektdienu ar fotoreportāžas palīdzību, mēs piedāvāsim jums īsu ieskatu no epizodēm par to, kā tas viss izskatās šova uzņemšanas laukumā.
12.10.2007. | skatīt galeriju foto

Šodien filmēs pirmo šova "Rallija Zvaigzne" raidījumu 3

Šodien filmēs pirmo šova "Rallija Zvaigzne" raidījumu Jau esam informējuši par to, ka 13.oktobrī, plkst.21.10 LTV ēterā būs skatāms jauns, vēl nebijis TV šovs "Rallija Zvaigzne''. Ņemot vērā to, ka minētais raidijums ir tehniski sarežģītākais produkts, kas līdz šim ir veidots Latvijas televīzijās, katru nedēļu, ceturtdienās, notiks šova ieraksts. Tādēļ visi intresenti ir laipni gaidīti jau šodien, 11.oktobrī plkst.17.30 Spilves lidlaukā, lai klātienē vērotu šova uzņemšanu.
11.10.2007.

"Rallija Zvaigzne" ir klāt! 22

"Rallija Zvaigzne" ir klāt! Latvijas televīzijā jau 13.oktobrī būs skatāms jauns izklaides šovs “Rallija zvaigzne”. Jaunajā un vērienīgajā šovā “Rallija zvaigzne” piedalīsies desmit Latvijā populāras personas, kuras kopā ar desmit profesionāliem autosportistiem cīnīsies rallija sacensībās. Sacīkstes notiks īstās rallija trasēs un tās solās būt aizraujošs piedzīvojums ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī skatītājiem.
04.10.2007. | skatīt galeriju foto

LTV1 oktobrī demonstrēs jaunu izklaides šovu "Rallija zvaigzne" 9

LTV1 oktobrī demonstrēs jaunu izklaides šovu "Rallija zvaigzne" No oktobra Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanāls sāks demonstrēt oriģinālu un vērienīgu televīzijas izklaides šovu "Rallija zvaigzne", informēja LTV1 pašreklāmas vadītājs Lauris Osis.
18.09.2007.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV