Pirmdiena, 25.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Rauls, Rodrigo;

Šovi » Dziedi ar Zvaigzni

Svētdien norisināsies šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" pusfināls 2

Svētdien norisināsies šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" pusfināls Šajā svētdienā norisināsies muzikālā šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfināls, kurā tiksies trīs pāri, lai cīnītos par iekļūšanu finālā! Studijā tiešraidē būšot ne tikai cīņas dalībnieki, bet arī pieaicināts astrologs, kurš mēģinās noteikt, kuri divi pāri tiksies finālā. Vai astrologam izrādīsies patiesība? Kā arī, ilgi gaidīts notikums - uz skatuves ar dziesmu kāps kāds žūrijas pārstāvis, lai apliecinātu, ka ir cienīgs vērtēt šova dalībniekus! Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfināls solās būt aizraujošs, pārsteidzošs un vareni skanīgs! Nenokavējiet muzikālā šova pusfinālu jau šajā svētdienā, 31.oktobrī 20:30 tiešraidē TV3!
27.10.2010.

Par šova „Dejo ar zvaigzni 2” uzvarētājiem visticamāk kļūs Aisha un Māris Pūce 12

Par šova „Dejo ar zvaigzni 2” uzvarētājiem visticamāk kļūs Aisha un Māris Pūce Kā liecina interneta totalizatora „Triobet.com” prognozes, šo svētdien pēdējā šova „Dejo ar zvaigzni 2” raidījumā visticamāk uzvarēs Aisha un Māris Pūce. Savukārt „Zvaigžņu lietus” finālā visticamāk neiekļūs šova dalībnieki Liene Zostiņa un Edijs Šnipke.
17.04.2008.

Šova „Dziedi ar zvaigzni” finālā uzvar Liene Šomase un Jānis Vinters 47

Šova „Dziedi ar zvaigzni” finālā uzvar Liene Šomase un Jānis Vinters Aizritējušas desmit nedēļas un skatītāji beidzot tikuši pie gaidītā – šova „Dziedi ar zvaigzni” fināla, kurā par galveno balvu 10 tūkstošiem eiro duelējas divi kritikas krustugunīs izdzīvojušie pāri, divas profesionālas dziedātājas un viņu nu jau dziedošie vai mazliet vairāk dziedošākie partneri – Ella ar Raivo Rostu un Liene Šomase ar Jāni Vinteru.
05.11.2007. | skatīt galeriju foto

Televīzijas šovos "Dziedi ar zvaigzni" un "Divas zvaigznes" tituldziesmas izmantotas bez autora apstiprinājuma 1

Televīzijas šovos "Dziedi ar zvaigzni" un "Divas zvaigznes" tituldziesmas izmantotas bez autora apstiprinājuma SIA "Izdevniecība MicRec" ir vērsusies pie ārzemju mūzikas pārstāvniecībām, lai noskaidrotu, vai Latvijas televīziju šovos "Dziedi ar zvaigzni" un "Divas zvaigznes" var izmantot ārzemju izpildītāju dziesmu tulkojumus, taču pagaidām atbildes nav saņemtas, informēja "Izdevniecības MicRec" autortiesību menedžere Inese Saulāja.
04.11.2007.

Šova "Dziedi ar zvaigzni" un "Divas zvaigznes" autorus vaino autortiesību neievērošanā 7

Šova "Dziedi ar zvaigzni" un "Divas zvaigznes" autorus vaino autortiesību neievērošanā Telekompānijas "TV3" šova "Dziedi ar zvaigzni" un Latvijas Neatkarīgas televīzijas (LNT) veidotā šova "Divas zvaigznes" autori rīkojušies nelikumīgi, nenoslēdzot līgumu par šovos izmantoto muzikālo darbu autortiesībām ar biedrību "Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra/Latvijas Autoru apvienība" (AKKA/LAA).
30.10.2007.

Šova „Dziedi ar zvaigzni” pusfināls 22

Šova „Dziedi ar zvaigzni” pusfināls Pienācis šova devītais raidījums, pirmspēdējais, kurā tiek noskaidroti divi pāri – finālisti un trešais – bronzas medaļas ieguvējs, kas tālākajā sacensībā vairs nepiedalās. Vakara kompetentā žūrija solījās būt skopa un tā nav koķetērija, tāda tā lielākoties šajā raidījumā arī izrādās, atšķirībā no citām reizēm „pievelkot grožus” un atverot plaši kritiskās acis. Līdzās pastāvīgajai, nemainīgajai žūrijas daļai, viesu statusā producente Brigita Rozenbrika un Jānis Stībelis.
29.10.2007. | skatīt galeriju foto

„Dziedi ar zvaigzni” ceturtdaļfināla apskats 10

„Dziedi ar zvaigzni” ceturtdaļfināla apskats Dziedošo zvaigžņu šovs pamazām tuvojas noslēgumam. Svētdienas vakarā skatītājiem bija iespēja vērot vairs nu jau tikai četru pāru sacensību. Žūrijas pastāvīgajai daļai Jurim Karlsonam un Anita Garančai šoreiz pievienojušies Māris Olte un Rēzija Kalniņa.
22.10.2007. | skatīt galeriju foto

Bukmeikeri prognozē Raivo Rosta un Ellas uzvaru šovā "Dziedi ar zvaigzni" 3

Bukmeikeri prognozē Raivo Rosta un Ellas uzvaru šovā "Dziedi ar zvaigzni" Bukmeikeri prognozē, ka labākās izredzes uzvarēt telekompānijas "TV3" šovā "Dziedi ar zvaigzni" ir duetam Raivo Rostam un Ellai, informē "Betway.com" pārstāvis Latvijā Jānis Trēgers.
17.10.2007. | skatīt galeriju foto

“Dziedi ar Zvaigzni” septītais šova raidījums 21

“Dziedi ar Zvaigzni” septītais šova raidījums Pienācis šova „Dziedi ar zvaigzni” septītais raidījums. Dalībnieku skaits jau samazinājies uz pusi, skatītāju vērtējumam savu sniegumu piedāvā vairs tikai pieci pāri. Taču saspringta konkurences sajūta vismaz studijā nav jūtama, iespējams citādi ir mājās, skatītājiem mēģinot izšķirties, kuram pārim par labu atdot savas balsis.
15.10.2007. | skatīt galeriju foto

“Dziedi ar Zvaigzni” sestais šova raidījums 5

“Dziedi ar Zvaigzni” sestais šova raidījums „Dziedi ar zvaigzni” sestais muzikālā šova raidījums svētdien, neskatoties uz eleganti izpildīto latviešu popmūzikas skaņdarbu "Viss nāk un aiziet tālumā", noslēdzās ar daudzu skatītāju simpātiju ieguvušā pāra Igo Fomina un Daces Dēnevas izbalsošanu.
08.10.2007. | skatīt galeriju foto

“Dziedi ar Zvaigzni” piektais šova raidījums 14

“Dziedi ar Zvaigzni” piektais šova raidījums Nonākot Maskavas ielas viņā galā, mūs sagaida pārpildīta zāle. Paskarbi mūri, melni aizkari, it kā ne vainas, telpa nav no mazajām, taču šādiem pasākumiem, kur to bauda arī klātienes skatītāji, nepiemērota – ar taisno grīdu, kad pār skatītāju galvām nekas nav pārredzams, stāvēšana kājās vairāk kā divas stundas nav nekas vilinošs, bet tai ir savs priekšrocības, piemēram, tā garantē atrašanos tuvu durvīm, jāpiebilst atvērtām durvīm, kas pārpildītā bezgaisa zālē nav mazsvarīgs faktors.
01.10.2007. | skatīt galeriju foto

Šovs “Dziedi ar Zvaigzni” easyget.lv versijā 13

Šovs “Dziedi ar Zvaigzni” easyget.lv versijā Lai arī sākuši ar zvaigžņotām dejām, beidzot TV3 attapuši, ka pienācis laiks uzspodrināt latviešu kā dziedātājtautas mītu un tā jau kopš septembra sākuma TV ekrānos ik svētdienas vakaru vērojams jauns šovs „Dziedi ar zvaigzni”, Laura Reinika un Ivetas Feldmanes uzraudzībā un vadībā.
24.09.2007. | skatīt galeriju foto

Šova "Dziedi ar zvaigzni" dziesmas varēs lejupielādēt portālā "doremi.lv" 4

Šova "Dziedi ar zvaigzni" dziesmas varēs lejupielādēt portālā "doremi.lv" Telekompānijas "TV3" jaunā šova "Dziedi ar zvaigzni" dalībnieku izpildītās dziesmas katru nedēļu būs iespējams lejupielādēt mūzikas portālā "doremi.lv".
03.09.2007.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV