Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Šovi » Dvīņi dzied

Šovā „Dvīņi dzied!" uzvar Rūdolfs un Reinholds Sprukuļi

Šovā „Dvīņi dzied!" uzvar Rūdolfs un Reinholds Sprukuļi Svētdien, 13. maijā, LNT kanāla tiešraidē tika noskaidroti šova „Dvīņi dzied!" uzvarētāji. Pēc skatītāju balsojuma piecu nedēļu ilgušajā šovā uzvarēja Reinholds un Rūdolfs Sprukuļi no Vecbebriem, otro vietu ieguva Raivis un Aivis Beļakovi no Ugāles, informē LNT sabiedrisko attiecību projektu asistente Laima Kristapsone.
14.05.2012. | skatīt galeriju foto

Šova „Dvīņi dzied!" fināls – šosvētdien

Šova „Dvīņi dzied!" fināls – šosvētdien Svētdien, 13. maijā, plkst. 20:20 LNT kanālā norisināsies šova „Dvīņi dzied!" lielais fināls, kurā astoņi dvīņu pāri sacentīsies par galveno balvu – 1000 Ls naudas balvu un dziedošāko dvīņu titulu, informē LNT sabiedrisko attiecību projektu asistente Laima Kristapsone.
07.05.2012. | skatīt galeriju foto

Aizvadīts šova „Dvīņi dzied!" trešais raidījums

Aizvadīts šova „Dvīņi dzied!" trešais raidījums Svētdien, 29. aprīlī, norisinājās šova „Dvīņi dzied!" trešais raidījums, kurā, kā ierasts, piedalījās septiņi dvīņu pāri. Pēc skatītāju un žūrijas balsojuma finālā iekļuva Lauma un Lelde Ozoliņas, kā arī Baiba Dronka un Iveta Upeniece, informē LNT sabiedrisko attiecību projektu asistente Laima Kristapsone.
02.05.2012. | skatīt galeriju foto

Šova „Dvīņi dzied!" otrajā raidījumā uzvar gados jaunākie dvīņu pāri

Šova „Dvīņi dzied!" otrajā raidījumā uzvar gados jaunākie dvīņu pāri Vakar, 22. aprīlī, LNT kanālā varējām vērot šova „Dvīņi dzied!" otro raidījumu. Pēc skatītāju balsojuma finālā iekļuva gados jaunākie dvīņu pāri – Sanija un Sanita Rozes no Liepājas, kā arī Reinholds un Rūdolfs Sprukuļi no Vecbebriem, informē Laima Kristapsone.
23.04.2012. | skatīt galeriju foto

Atklāts muzikālais šovs „Dvīņi dzied!"

Atklāts muzikālais šovs „Dvīņi dzied!" Vakar, 15. aprīlī, LNT kanālā tika atklāts muzikālais šovs „Dvīņi dzied!". Pirmajā raidījumā varējām vērot septiņu dvīņu pāru sagatavotus krāsainus, aizraujošus un prieka pilnus priekšnesumus. Pēc skatītāju balsojuma finālā iekļuva Lana un Sergejs Kutiščevi no Strenčiem, kā arī Raivis un Aivis Beļakovi no Ugāles.
16.04.2012. | skatīt galeriju foto

Svētdien sāksies šovs „Dvīņi dzied!"

Svētdien sāksies šovs „Dvīņi dzied!" Svētdien, 15. aprīlī, pulksten 20:20 LNT tiešraidē varēsim vērot Latvijā vēl neredzētu un oriģinālu muzikālu šovu „Dvīņi dzied!". 28 dziedoši dvīņu pāri ir gatavi tikties ar jums, lai pārsteigtu un iepriecinātu ar skanīgām dziesmām un sirsnību.
11.04.2012.

Aicina pieteikties dziedošo dvīņu šovam

Aicina pieteikties dziedošo dvīņu šovam Dvīņi – tas ir divtik lielāks prieks, spēks un drosme - pat ja jākāpj uz skatuves un kopā jādzied. no 20. marta LNT aicina Latvijas dvīņus pieteikties vēl nebijušai muzikālai sacensībai - dziedošo dvīņu šovam, informē LNT sabiedrisko attiecību projektu asistente Laima Kristapsone.
09.03.2012.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV