Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

TV3 “Koru Kari 2” atlase rit pilnā sparā

Marta Zandersone, 13.07.2009. 16:01 | komentāri (4)

Šī rudens gaidītākā šova TV3 “Koru kari 2” atlases ir sākušās! Jau trīs pilsētās vokālās un citas radošās prasmes demonstrējuši topošie dalībnieki. Atsaucība ir vairāk nekā milzīga – kopā šajās pilsētās anketas aizpildījuši vairāk nekā 1250 cilvēki. Atlases šobrīd rit pilnā sparā un jau svētdien Aigars Grāvers gaidīs Jēkabpils iedzīvotājus, lai radītu savu kori. Nenokavējiet TV3 “Koru kari 2” atlasi savā pilsētā!
TV3 “Koru Kari 2” atlase rit pilnā sparā

Žorža Siksnas bardzība

Pirmā atlase notika 3.jūlijā Jelgavā un Žoržs Siksna ieradās krāšņa zirga pajūgā pie 150 dziedāt gribētājiem. Šajā dienā žūrijas darbs nebija viegls, jo talantīgu dziedātāju izrādījās krietni vairāk nekā tika cerēts. Pēc rūpīgām pārdomām tika lemts, ka dienas laikā ir grūti izvērtēt, kuri būtu paši labākie un spilgtākie kora dalībnieki, tādēļ jau pēc dažām dienām notika papildus atlase. Uz to tika aicināti tie, kuru sniegums pirmajā diena novērtēts atzinīgi. Ilggadējais estrādes mākslinieks Ž.Siksna izcēlās ar īpašu bardzību, tādēļ tas, kuri dziedātāji startēs ar Jelgavas kora vārdu, tiks paziņots tikai jūlija beigās.

Rekords Rīgas atlasē

Rīgas kora atlase notika 10.jūlijā Sound Division studijas telpās, kuras jau 9:00 bija pilnas ar dziedāt gribētājiem, kaut arī atlase sākās tikai 11:00. Dziedāt Jolantas Gulbes korī bija atnācis rekorda liels pretendentu skaits - tika aizpildītas aptuveni 1000 anketas! Tam nebija gatavi nedz studijas darbinieki, nedz arī šova veidotāji, un rinda stiepās līdz pat Biķernieku ielas sākumam!

Kopumā atlase ilga deviņas stundas, kuras laikā tika izvērtēti 400 pretendenti. Pārējie, nesagaidījuši noklausīšanos, devās mājās vēl pirms atlases noslēguma. Bet ar šo pietika, lai būtu skaidrs - ir jāorganizē papildus atlase. Nākamajā kārtā tiek 50 meitenes un 16 puiši, bet to vārdi tiek turēti noslēpumā.

Ieva Kerēvica ierodas ar deltaplānu

Trešā atlase notika 12.jūlijā Madonas pilsētas kultūras namā un šo pilsētu pārstāv dziedātāja Ieva Kerēvica, kuras palīgs un asistents ir kormeistars Valdis Tomsons. I.Kerēvica uz atlasi ieradās ar deltaplānu, kas izraisīja lielu sajūsmu atlases dalībnieku vidū. Kopumā žūrija noklausījās 102 dziedāt gribētājus un arī šajā pilsētā tiks rīkota papildu atlase, uz kuru individuāli tiks aicināti veiksmīgākie kandidāti.

Šova organizatori atzīst, ka šogad uz atlasēm nāk vairāk talantīgu un atraktīvu cilvēku, jo TV3 Koru kari 2 ir ieguvis labas atsauksmes un interesi. Bet līdz ar to aizvien grūtāk ir izvērtēt, kuri būtu vispiemērotākie, un tieši tādēļ katra pilsēta rīko papildu atlases, lai startētu ar pašu, pašu labāko kora sastāvu.

Ikviens vēlas būt pamanīts

Dalībnieki vēlas būt pamanīti un tādēļ vairāki no tiem izdomājuši paņēmienus, kā pievērst žūrijas uzmanību. Rīgas atlasē daži dalībnieki ar izdomu un interesantiem paņēmieniem izrotāja aizpildāmās anketas, bet citi talkā ņēma mūzikas instrumentus. Ž.Siksna atlasē Jelgavā varēja novērtēt kā no jauna skan dziesmas no viņa paša repertuāra. Un starp Madonas atlases dalībniekiem bija ieradusies arī mamma ar meitu, kuras vēlējās piedalīties TV3 Koru Karos 2 – patīkams ģimenes tandēms.

Atlase turpinās, nenokavējiet!

Jēkabpilī 19.jūlijā 13:00, Jēkabpils tautas namā, Vecpilsētas laukumā 3 kopā ar Aigaru Graveri;
Cēsīs 24.jūlijā 11:00, Cēsu izstāžu namā, Pils laukumā 3 ar Ingu Ulmani;
Liepājā 26.jūlijā 12:00, MJV Vaduguns, Kunfu ielā 7 kopā ar Andri Ērgli;
Valmierā 31.jūlijā 12:00, Valmieras kultūras namā, Rīgas ielā 10 ar Lieni Šomasi.

Apmeklē www.tv3.lv/korukari, lai varētu apskatīt foto un video materiālus no atlases konkursiem, uzzinātu jaunāko informāciju no pašas atlases norises vietas, iesaistītos diskusijās, kā arī, lai zinātu, kur un cikos notiek atlases konkursi visā Latvijā – to ērti var aplūkot īpaši izveidotā Latvijas kartē.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV