Piektdiena, 22.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Maigurs, Mārica, Māris;

Vaira Vīķe-Freiberga kļūst par sirsnīgā LNT projekta „Dziedošās ģimenes” patronesi

Zane Pētersone, 11.09.2009. 10:01

LNT Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos valdošā sirsnība, patiesums un dziedāt prieks nav atstājis vienaldzīgu nevienu Latvijas iedzīvotāju, arī bijušo Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu, kura ir kļuvusi par Latvijas dziedošo ģimeņu svētku patronesi.
Vaira Vīķe-Freiberga kļūst par sirsnīgā LNT projekta „Dziedošās ģimenes” patronesi

Bijusī Latvijas Valsts prezidente šo svētdien viesosies „Dziedošo ģimeņu” tiešraidē, lai iepazītos ar projekta dalībniekiem un novēlētu tiem veiksmīgu turpmāko dalību dziedāšanas svētkos.

Jau šo svētdien, 13. septembrī, plkst. 20:20 būs vērojams LNT šī rudens sirsnīgākā projekta „Dziedošās ģimenes” Lielo dziedāšanas svētku atklāšanas koncerts, kurā piedalīsies 12 skanīgākās ģimenes, kuras ir izturējušas visas atlases un projekta pusfinālus.

Vēl viens pārsteigums skatītājiem! Izbaudot sirsnīgo atmosfēru katru svētdienu LNT projektā „Dziedošās ģimenes” maestro Raimonds Pauls ir apstiprinājis savu dalību projekta žūrijā arī šonedēļ! Iepriekš tika ziņots, ka „Dziedošo ģimeņu” žūrijas pamatsastāvā būs divi patstāvīgie žūrijas locekļi - LNT sirsnīgo labestības projektu „Labestības diena” un „Eņģeļi pār Latviju” vadītāja Katrīne Pasternaka, un komponists un pianists Uldis Marhilevičs, savukārt Raimonds Pauls ņems dalību žūrijas sastāvā projekta divos pusfinālos. Taču, apmeklējot abus pusfinālus un saņemot krietnu pozitīvu emociju devu, Raimonds Pauls žūriju pārstāvēs arī šonedēļ!

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 13. septembrī, plkst. 20:20!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV