Trešdiena, 06.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs;

Faniem būs iespēja tikties ar Cēsu baltās krāsas kori

Daiga Janševska, 07.10.2009. 17:03

"Karūna" sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru VIASAT oktobrī organizē fanu tikšanos ar TV3 šova Koru Kari2 dalībniekiem Latvijas reģionos. Viena no tām notiks jau š. g. 12.oktobrī Cēsīs plkst. 19.00 Kultūras namā, kur atbalstītājiem būs iespēja tikties ar dziedātāja Inga Ulmaņa vadīto Balto Mēness kori.
Faniem būs iespēja tikties ar Cēsu baltās krāsas kori

Šīs tikšanās būs lieliska iespēja koru faniem atbalstīt savus favorītus, vakara gaitā piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, laimējot ielūgumus uz pašu šova tiešraidi Rīgā, 25 kg gardās Karūna šokolādes un VIASAT veicināšanas balvas. Turklāt būs iespējams saņemt autogrāfus un uzdziedāt kopā ar šova dalībniekiem. Interesenti varēs arī nodot īpašus video sveicienus, kurus varēs aplūkot interneta portālā www.tv3.lv Koru Kari2 sadaļā, bet dažus sveicienus - arī televīzijas ekrānos. Pasākumā piedalīsies Cēsu baltā kora zvaigzne Ingus Ulmanis un kormeistare Solveiga Vītoliņa, kura pati ir dziedājusi korī „Ave Sol” un šobrīd dzied vokālā grupā „Putni”, kā arī vada Dzērbenes - Taurenes jaukto kori "Pie Gaujas".

Aigars Siliņš, Kraft Foods biznesa vadītājs Latvijā: „Mums ir patiess prieks organizēt koru tikšanos ar viņu atbalstītājiem Latvijas reģionos, dodot iespēju iepazīt vienam otru tuvāk un saņemt uzmundrinājumus, kas ir ļoti nepieciešami visiem dziedātājiem. Lai sniegtu vēl vairāk enerģijas un spēka gan koru dalībniekiem, gan viņu atbalstītājiem, šajā dziedāšanas maratonā lieliski noderēs Karūna gardā šokolāde.”

Valts Ermansons, VIASAT Latvija vadītājs: ”Esam gandarīti par izveidojušos sadarbību, kas dod iespēju faniem sastapt un iepazīt savus favorītus klātienē. Tā ir unikāla iespēja padarīt šova dalībniekus vēl tuvākus iedzīvotājiem visā Latvijā, kas entuziastiski viņus atbalsta pie TV ekrāniem. Turklāt klātbūtnē visos Latvijas reģionos iet roku rokā ar mūsu kompānijas solījumu – nodrošināt digitālās satelīttelevīzijas pieejamību visā Latvijā.”

Kā saka kora vadītājs Ingus Ulmanis, „Tikšanās reizē mēs pārvarēsim jebkādas barjeras starp kori un atbalstītājiem, mēģināsim sajusties kā savējie.”

Pateicoties Karūna un VIASAT sadarbībai, fani arī citās pilsētās Latvijā aicināti atbalstīt savu kori tikšanās reizēs. Nākamā fanu tikšanās notiks 13.oktobrī Jelgavā ar Jelgavas tirkizzilās krāsas kori un ekstravaganto Žoržu Siksnu, kā arī 15.oktobrī Liepājā ar Andri Ērgli un Liepājas violetās krāsas kori.

Ik svētdienu plkst. 20.00 Latvija aiztur elpu TV3 dziedāšanas šova Koru Kari 2 kaislībām. Dalībnieki ar skanīgiem, krāšņiem un patiesi aizraujošiem priekšnesumiem cīnās par 15 000 eiro lielu balvu, ko uzvarējušais koris dāvās labdarības mērķim, kas pilsētai un tās iedzīvotājiem ir būtisks.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV