Svētdiena, 03.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Evija, Raita, Jogita;

Koru karu 2 dalībnieki ļaus vaļu emocijām rokā

Marta Zandersone, 22.10.2009. 12:04

Svētdien Koru Kari 2 studijā tiksies vien tikai četri kori, lai sīvā, muzikālā un emocionālā cīņa mērotos spēkiem un uzzinātu, kurš drošu sirdi šovu turpinās. Šobrīd visi kori nodevušies saspringtam mēģinājumu grafikam un, neskatoties uz kaislībām, kuras nedēļas sākumā virmoja ap Jelgavas Tirkīza kora vadītāju Žoržu Siksnu, neaizmirst par galveno – labdarības cēlajiem mērķiem. Svētdien Koru Karu 2 koristi ļaus vaļu emocijām un radošajām izpausmēm roka žanrā – tas jau svētdien, 25.oktobrī 20:00 TV3!
Koru karu 2 dalībnieki ļaus vaļu emocijām rokā

Kaislības un roks

Neskatoties uz kaislībām, kas nedēļas sākumā virmoja ap Jelgavas Tirkīza kora vadītāju Žoržu Siksnu, visi šovā palikušie kori nodevušies saspringtam mēģināju grafikam, lai svētdien uzstātos ar labāko sniegumu. Visi kaislību pārņemtie dalībnieki ir norimuši un savstarpēji atvainojušies par spraigākām emociju izpausmēm, ar Bez Tabu video sižetu varat iepazīties šeit http://www.tv3.lv/content/view/6475/572/ (lejupielādēt: http://www.tv3.lv/images/new/tmp/2009.10.20.btbu.siksna.zip).

Šajā svētdienā visus Koru Kari 2 dalībniekus vadīs roks un katrs koris radošos priekšnesumos paudīs noskaņas un emocijas šajā žanrā. Iespējams, ka tieši roks būs tas, kas dos vaļu emocijām un ļaus kārtīgi izlādēties. Otra dziesma, ar ko dalībnieki priecēs skatītājus, būs kas no jau dzirdētā repertuāra, bet uzlabots un papildināts ar odziņām.

Slavenības par un ap šovu

Kas interesanti, svētdien šova video sižetos dažādas Latvijā slavenas un iemīļotas personas paudīs viedokli par Koru Kariem 2 un tā krāsainajiem dalībniekiem. Bet tas vēl nav viss – viena no Latvijā iecienītākajām dziedātājām, TV3 šova Dejo ar Zvaigzni dalībniecēm Marija Naumova viesosies Koru kari 2 studijā, lai vienotos kopīgā dziesmā ar šova dalībniekiem. Svētdien žūrijas godā allaž taisnīgais un šķietami stingrais Ints Teterovskis, radio Star FM rīta raidījuma Zoopasta režisors Kārlis Anitēns un vēl kāda persona, kura vārds vēl netiek izpausts.

Skatītāji, skaitļi un fakti

Ik svētdienu TV3 šovam Koru kari 2 pie zilajiem ekrāniem un interneta portālā www.tv3.lv/korukari seko tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. Kā liecina TNS Latvia dati, līdz šim TV3 ekrānos šovu Koru karus 2 skatījušies 1 171 100 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem*. Bet TV3 interneta portālā līdz šim šovam tiešraidēs sekojuši vairāk kā 17 000 skatītāju. Kā viena no apmeklētākajām sadaļām ir Forums un to pagājušās nedēļas laikā apmeklēja gandrīz 35 000 reizes, šobrīd aktuālas ir 150 sarunu un apspriežu tēmas.

Sekojiet sīvajai, emocionālajai un muzikālajai Koru kari 2 cīņai šo svētdien, 25.oktobrī 20:00 TV3!

* TNS Latvia dati, laika periods: 06.09.2009.-18.10.2009., vecuma grupa 4+

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV