Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Valmieras dzeltenais koris gatavs „Koru kari 2” atgriešanās šovam

Līga Tarbuna, 30.10.2009. 12:11

Svētdien, 1.novembrī, plkst.20:00 TV3 sāksies īpaša šova „Koru kari 2” tiešraide. Tajā Valmieras dzeltenais koris kopā ar vēl četriem koriem cīnīsies par iespēju atgriezties šovā. To, kurš koris atgriezīsies, noteiks tikai un vienīgi skatītāju balsojums, turklāt visi balsošanas laikā iegūtie līdzekļi tiks piešķirti visu astoņu pilsētu izvēlētajiem labdarības mērķiem. Valmieras dzeltenais koris izvēlējies veltīt līdzekļus mūzikas instrumentu iegādei Valmieras Mūzikas skolas audzēkņiem no maznodrošinātām ģimenēm.
Valmieras dzeltenais koris gatavs „Koru kari 2” atgriešanās šovam

Kora pārstāvis Gints Ristamecs informē, ka kolektīvs svētdienas raidījumam gatavojas nopietni. „Visi līdz šim izbalsotie kori ir ļoti spēcīgi, ikviens priekšnesuma sagatavošanā noteikti būs ieguldījis daudz darba un enerģijas. Domāju, ka svētdienas raidījumā skatītāji redzēs lieliskus uzvedumus. Arī mums mēģinājumu grafiks bija ļoti intensīvs, neesam taupījuši spēkus, priekšnesuma sagatavošanā katrs strādājis ar maksimālu atdevi,” saka Gints Ristamecs, atklājot, ka izvēlētā priekšnesuma tematika būs saistīta ar Valmieras dzeltenā kora labdarības mērķi – mūziku, bērniem un mūzikas instrumentiem. „Uzskatām - ja svētdien iegūsim iespēju turpināt cīnīties par mūsu labdarības mērķa sasniegšanu, tā būs mūsu lielākā uzvara,” turpina Gints Ristamecs un atzīst, ka fanu atbalstu koris izjutis nepārtraukti, tādēļ ir pārliecināts, ka fani arī svētdien savu iespēju robežās viņus atbalstīs un tuvinās izvirzītā labdarības mērķa sasniegšanai.

Valmieras Mūzikas skolas direktors Aivars Cepītis: „No sirds novēlu, lai Valmieras dzeltenajam korim izdodas atgriezties šovā. Ņemot vērā viņu līdz šim sagatavoto priekšnesumu kvalitāti, koris ir ne tikai pelnījis atgriezties „Koru karos 2”, viņiem bija jāpaliek šovā visas nedēļas. Atbalstīsim mūsu jauniešus!”. Aivars Cepītis piebilst, ka korī dzied vairāki Valmieras Mūzikas skolas absolventi, turklāt šonedēļ kora skanējumu bagātinās vēl divi mūzikas skolas audzēkņi.

Valmieras Kultūras centra direktore Vaira Dundure: „Šajā gadalaikā gan dabā, gan mūsu dvēselēs nepieciešama saules gaisma, siltums un enerģija. Aicinu atbalstīt un balsot par Valmieras dzelteno saules kori, lai viņi atkal turpina sildīt mūsu sirdis. Mēs taču mīlam sauli un savu saulaino kori!”.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV