Piektdiena, 22.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Maigurs, Mārica, Māris;

Šo svētdien notiks "Dziedošo ģimeņu" fināls

Zane Pētersone, 25.11.2010. 09:40

Gada skanīgāko un sirsnīgāko dziedāšanas svētku kulminācija ir klāt! Šo svētdien, 28. novembrī, plkst. 20:15 LNT kanāla tiešraidē Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos tiks noskaidrots šī rudens skatītākā un sirsnīgākā dziedāšanas projekta uzvarētājs! Kura ģimene uzvarēs – Uškānu, Ņikonovu vai Zaļkalniņu?
Šo svētdien notiks "Dziedošo ģimeņu" fināls

Šobrīd visas trīs fināla ģimenes – saliedētā Ņikonovu ģimene no Talsiem, sirsnīgā Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes vai sparīgā Uškānu saime no Daugavpils – ļoti cītīgi gatavojas svētdienas koncertam, lai ar pārsteidzošiem un pārdomātiem priekšnesumiem iepriecinātu ikvienu skatītāju un pierādītu, ka ir Latvijas dziedošākās ģimenes titula cienīgi! Fināla raidījumā katra ģimene izpildīs divas dziesmas, un tās būs: Ņikonovu ģimene dziedās dziesmas „Zirgs" un „Peld balta migla", Uškānu ģimene izpildīs dziesmas „Ziedos krīt rasa" un „Ķēvīt mana svilpastīte", un Zaļkalniņu ģimene uzstāsies ar dziesmām „Mēs dejojām" un „Es uz kāpu kalniņā".

Fināla raidījums būs pārsteigumu pilns! Latvijas dziedošo ģimeņu svētku finālā mēs atkal redzēsim un dzirdēsim visas dziedošās ģimenes, kuras šogad piedalījušās projektā. Ar skaistām dziesmām un jauniem priekšnesumiem uzstāsies arī pagājušā gada Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku finālisti – Riču ģimene un uzvarētāji Vītolu ģimene. Īpašs pārsteigums ir gaidāms arī no dziedātājas Lindas Leen un viņas ģimenes.

Projekta žūrijā būs skatītāju iemīļotie žūrijas pārstāvji: LNT labestības projektu „Labestības diena" un „Eņģeļi pār Latviju" vadītāja un veidotāja aktrise Katrīne Pasternaka, Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers un komponists Mārtiņš Brauns.

Dziedošās ģimenes ar mums kopā ir bijušas ik svētdienas vakaru vairāk nekā divu mēnešu garumā. Šajā laikā ne tikai visi projekta dalībnieki ir kļuvuši par vienu lielu ģimeni, bet arī skatītāji ir iemīļojuši katru ģimeni, kura piedalās projektā! Paredzēt uzvarētāju ir ļoti grūti, jo katra no finālā iekļuvušajām ģimenēm ir ar kaut ko īpaša un ir iemājojusi daudzu skatītāju sirdīs.

Kura ģimene uzvarēs – Uškāni, Zaļkalniņi vai Ņikonovi? Skaties un atbalsti savu favorītu!

Degsme, atkal satikšanās un dziedāt prieks valdīs svētdien „Dziedošo ģimeņu" tiešraidē! Seko līdzi sirsnīgāko dziedāšanas svētku „Dziedošās ģimenes" Finālam šo svētdien, 28. novembrī, 20:15 LNT kanālā!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV