Pirmdiena, 25.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Rauls, Rodrigo;

Dziedošās ģimenes izpildīs dziesmas no kinofilmām

Zane Pētersone, 19.09.2011. 12:58

Vakar, 18. septembrī, LNT kanāla tiešraidē no Rīgas Kinostudijas bija jūtamas saulainais un sirsnīgas emocijas, jo 11 dziedošās ģimenes skatītājus priecēja ar dziesmām vasaras noskaņās. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma sirsnīgos dziedāšanas svētkus „Dziedošās ģimenes" atstāja Putņu ģimene no Rīgas, kura uzstājās ar dziesmu „Baby I love your way". Bet jau šo svētdien, lai sveiktu izcilo latviešu kino meistaru Jāni Streiču jubilejā, Dziedošās ģimenes izpildīs dziesmas no latviešu un pasaulē iemīļotām kinofilmām.
Dziedošās ģimenes izpildīs dziesmas no kinofilmām

Putņu ģimene projektu „Dziedošās ģimenes" atstāja līdz atgriešanās koncertam, kurā viņiem būs iespēja sacensties par atgriešanos šovā, lai turpinātu skanīgo cīņu par Latvijas dziedošākās ģimenes titulu!

Bet jau šo svētdien, 24. septembrī, plkst. 20:35 skanīgo sacensību turpinās un dziesmas no slavenām kinofilmām izpildīs 10 dziedošās ģimenes:

Šminiņu ģimene no Varakļāniem, Knapšu ģimene no Liepājas, Bērziņu ģimene no Kokneses, Sprukuļu ģimene no Viļakas, Freipiču ģimene no Talsiem, Jansonu ģimene no Rīgas, Puncuļu ģimene no Rēzeknes, Liepiņu ģimene no Alojas, Rudeviču ģimene no Rīgas un Bērziņu ģimene no Saldus.

Ikvienam ir iespēja vērot sirsnīgo projektu klātienē Rīgā, Rīgas kinostudijas 2. paviljonā, Šmerļa ielā 3. Biļetes uz Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku tiešraižu koncertiem iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv kasēs un visās Statoil degvielas uzpildes stacijās. Biļetes cena - 3 Ls.

Stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 24. septembrī, plkst. 20:35!

Foto: Putņu ģimene. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV