Piektdiena, 01.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ilgvars, Ivars;

LNT šova „Pelnrušķīte" dalībnieces tīrīs zivis un ceps tortes

EasyGet.lv, 16.03.2012. 09:33

Šovā „Pelnrušķīte" palikušas vairs tikai sešas dalībnieces, un jau pavisam drīz tiks noskaidrots, kura no viņām iegūs kroni un bagātību. Sstdien, 17. martā, plkst. 20:00 sestajā šova sērijā tiks pārbaudīts, cik čaklas ir dalībnieces – viņām būs gan jātīra zivis, gan jācep tortes, informē LNT sabiedrisko attiecību projektu asistente Laima Kristapsone.
LNT šova „Pelnrušķīte" dalībnieces tīrīs zivis un ceps tortes

Vai šova „Pelnrušķīte" dalībnieces ir čaklas? To noskaidrosim šīs sestdienas sērijā! No rīta viņām būs jātīra pelni no kūpinātavas un zivis pie Jūrmalciema zvejniekiem. Darbi, kurus vajadzēs paveikt dalībniecēm, nav patīkamāki un vienkāršāki, tāpēc, iespējams, tieši caur tiem atklāsies, kura no dalībniecēm ir tik vien kā cimperlīga, bet kurai piemīt pelnrušķītes čaklums.Savukārt vakarā dalībnieces varēs radoši izpausties pavārmākslā - viņām būs jācep tortes.Šajā pārbaudījumā viena no dalībniecēm paudīs viedokli, ka mūsdienu pelnrušķītei nav jāstāv pie katliem. Vai viņai varētu būt taisnība?

Dalībnieču čaklumu un prasmi sastrādāties ar pārējām dalībniecēm izvērtēs īsta tautas žūrija - vietējais zvejnieks, pie kura meitenēm būs jāstrādā, muižas pavāre, kuras virtuvē viņas ceps tortes, un maiznieks Normunds Skauģis.

Savukārt vakarā dalībniecei Alisei šova veidotāji būs sagādājuši īpašu pārsteigumu – tikšanos ar savu draugu, kuram ir dzimšanas diena.Viņi vakaru baudīs divvientulībā – muižas relaksējošās piena vannās.

Šajā šova sērijā gaidāms arī kāds negaidīts pavērsiens - šova zaudētāja solīs Reinikam iemest sejā torti! Kādēļ viņa būs nikna uz Lauri un vai torte tiešām lidos šova vadītāja virzienā, skaties šosestdien jau 20:00 kanālā LNT!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV