Sestdiena, 15.Jūnijs 2024. » Vārdadienas svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta;

Sākas atlases "TV3" šovam "Koru Kari 3"

EasyGet.lv, 18.01.2013. 16:48

Gaidot XXV Vispārējos latviešu dziesmu un XV deju svētkus, kas šovasar pieskandinās Latviju, koristi aicināti iesildīties un apliecināt dziedāt prasmi šovā Koru Kari 3. Nedēļas garumā no 28. janvāra talantīgi un mūziku mīloši koristi tiek gaidīti šova atlasēs, kas norisināsies Latvijas lielākajās pilsētās, informē TV3 pārstāve Marta Zandersone.
Sākas atlases "TV3" šovam "Koru Kari 3"

Jau pavisam drīz TV3 savus skatītājus iepriecinās ar muzikālā šova Koru Kari trešo sezonu. Taču pirms šovs var sākties, septiņi Latvijā cienīti mūziķi dzimtajās pilsētās atlasīs dziedāt gribētājus un izveidos kori, lai svētdienu vakaros tiešraidē izpildītu sev un latviešu tautai nozīmīgas un skanīgas dziesmas. Visi septiņi kori savā starpā mērosies spēkiem, lai iegūtu galveno balvu, kura kā ierasts tikts ziedota labdarībai.

Lauris Reiniks pārī ar Annu Rozīti

TV3 šova Koru Kari 3 vadītāju lomā iejutīsies dziedātājs Lauris Reiniks ar TV3 raidījuma Kinomānija vadītāju Annu Rozīti. L.Reiniks par uzticēto iespēju vadīt šovu pauž: "Pats esmu beidzis kordiriģentu nodaļu Jelgavas mūzikas koledžā, tāpēc man ir jo īpašs prieks atgriezties raidījumā, kura tēma man ir tuva! Man bija tas gods būt par vadītāju pašiem pirmajiem Koru Kariem, bet nu būs aizraujoši strādāt tandēmā ar burvīgo vadītāju Annu Rozīti. Spēcīgi un spilgti koru vadītāji ar saviem pilsētu koriem arī šajā sezonā skatītājiem dāvās neaizmirstamus vakarus pie TV ekrāniem svētdienās un centīsies palīdzēt savai pilsētai."

Šovā Koru Kari 3 piedalīsies un korus vadīs septiņi Latvijā iecienīti mūziķi - Lielvārdes kora vadība uzticēta dziedātājai Aijai Andrejevai. Rīgas labā krasta kori uzvaras virzienā stūrēs grupas Astro'n'out līdere Māra Upmane-Holšteina, bet Rīgas kreisā krasta kori vadīs grupas Labvēlīgais tips taustiņu instrumentālists un dziesmu līdzautors Normunds Jakušonoks. Vēju pilsētas Liepājas kori vadīs mūžam jaunais liepājnieks, grupas Credo līderis Guntis Veits. Rēzeknes kora virsvadību uzņēmies mūzikas skolotājs, koru vadītājs, Latvijas šlāgeraptaujas sensācija - grupas Galaktika dalībnieks Normunds Zušs. Dobeles kori vadīs jaunā, enerģiskā daudzu muzikālo projektu dalībniece Ieva Sutugova. Cēsu kori uz uzvaru stūrēs grupas Autobuss debesīs, projekta Raxtu raxti dalībnieks Marts Kristiāns Kalniņš.

Nenokavējiet atlases!

Šova Koru Kari 3 producente Ilze Ūdre atklāj: "Lai arī dažādus šovus veidoju jau vairāk nekā desmit gadus, Koru Kari man ir liels izaicinājums, jo pirmo reizi uz skatuves būs jāpulcē tik daudz dalībnieku. Neslēpšu - mazliet ir bail, jo nedēļas laikā atlasēs jāatrod spēcīgas personības, labi vokāli un azartiski jauni vai vismaz sirdī jauni cilvēki. Lai arī līdz šova atklāšanas raidījumam vēl ir gandrīz divi mēneši, jau tagad visa radošā grupa ļoti aktīvi strādā, lai 112 dalībnieku, septiņu koru vadītāju, mūziķu, žūrijas, atbalstītāju un skatītāju vērtējumam nodotu savu darbu."

Koru dalībnieku atlases Latvijas pilsētās notiks veselas nedēļas garumā no 28.janvāra. Katrā korī būs 16 jauni un talantīgi dziedātāji, kuri pārstāv konkrēto pilsētu vai tās apkārtni. Piedalīšanās šovā Koru Kari 3 ir iespēja iegūt milzu pieredzi, pieņemt izaicinājumu un iespēja sākt mūziķa karjeru, ko pierādījuši vairāki Latvijas mūzikas jaunie talanti. Koru dalībniekiem muzikālais piedzīvojums ilgs trīs mēnešus, jo aktīvs darbs pie dziesmām sāksies jau februāra sākumā un ilgs līdz pat aprīļa beigām. Korī tiek gaidīts ikviens dziedāt gribētājs un nav noslēpums - darbs būs gan vēlās vakara stundās, gan brīvdienās, tādēļ dalībniekiem jābūt vismaz 16 gadus veciem. Papildu informācija par atlasēm pieejama www.tv3.lv.

28.janvārī 17:00 atlase notiks Liepājas Olimpiskajā centrā, Rožu zālē, Brīvības iela 39,
29.janvārī 17:00 atlase notiks Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71,
30.janvārī 17:00 atlase notiks Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71,
31.janvārī 17:00 atlase notiks Rēzeknes novada pašvaldības zālē, Atbrīvošanas alejē 95,
1.februārī 17:00 atlase notiks Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6,
2.februārī 17:00 atlase notiks Lielvārdē, kultūras namā Lielvārde, Parka iela 3,
3.februārī 10:00 atlase notiks Cēsu izstāžu namā, Pils laukumā 3.

Foto: Publicitātes foto 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV