Svētdiena, 14.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Strauja, Gudrīte;

Sāksies "Dziedošu ģimeņu" jubilejas sezona

Easyget.lv, 19.09.2013. 16:38

6. oktobrī piekto sezonu sāks LNT rudens sadziedāšanās svētki Dziedošās ģimenes.
Sāksies "Dziedošu ģimeņu" jubilejas sezona

Jau drīzumā ik svētdienas vakaru tiešraidē kanālā LNT Latvijas iedzīvotājus sveicinās svētku vadītāji Jolanta Strikaite un Jānis Auzāns un Latvijas dziedošākās ģimenes. Tie būs emocijām bagāti un skanīgi raidījumi, kas norisināsies desmit nedēļu garumā.

Aizvadītās četras Dziedošo ģimeņu sezonas ir ieinteresējušas 1 658 000 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem, vēsta TNS Latvia dati. LNT visu piecu Dziedošo ģimeņu svētku producents Guntars Gulbiņš par gaidāmajiem svētkiem saka: "Nevaru sagaidīt, kad pienāks 6.oktobris, jo šis ir vienīgais šovs Latvijā, kas piecus gadus pēc kārtas priecējis ikvienu televīzijas skatītāju. Šogad tas būs vērienīgākais no visiem, jo galvenais uzdevums mums visiem kopā ir atrast piecgades skanīgāko Latvijas ģimeni. Jau tagad zinu, ka 10 svētdienas būs īpaši skaistas un sirsnīgas, jo tādas ir arī dziedošās ģimenes."

Savukārt Dziedošo ģimeņu vadītāji Jolanta Strikaite un Jānis Auzāns vienbalsīgi teic: "Mums ir liels gods un reizē arī liela atbildība, jo mums uzticēts noskaidrot piecgades skanīgāko Latvijas ģimeni. Zinām, ka tas nebūs viegli, bet jau tagad zinām, ka tās būs vēl nepieredzētas emocijas, ko piedzīvosim gan mēs, gan skatītāji."

Žūrijas pārstāve Katrīne Pasternaka, kura ar sadziedāšanās šovu ir no tā pirmsākumiem, ar prieku gaida jubilejas sezonu: "Dziedošās Latvijas ģimenes vērtēšu jau piekto gadu un šogad tas būs īpaši atbildīgi, jo jānoskaidro labākā no labākajām. Esmu priecīga, ka man bijusi tā iespēja redzēt un iepazīt ģimenes un viņu spēku, dziedāt prasmi iepriekšējās četrās sezonās, un esmu dubultpriecīga, ka šogad kopā ar Latvijas iedzīvotājiem noskaidrosim piecgades skanīgāko ģimeni."

Šova Dziedošās ģimenes atklāšanā 6.oktobrī LNT skatītāji varēs vērot desmit ģimeņu sagatavotus priekšnesumus. Pirmajā raidījumā būs iespēja iepazīt Ješkinu ģimeni no Rencēniem, Aizgaļu ģimeni no Cēsīm, Mortukānu saimi no Latgales, Galiņu ģimeni no Alsungas, Molleru ģimeni no Alūksnes, Dubru ģimeni no Babītes novada Piņķiem, Milleru-Balandīnu ģimeni no Rīgas, Madlinsku ģimeni no Vecumniekiem, Reiņu ģimeni no Rēzeknes un Tēbergu ģimeni no Jūrmalas. Viena no atklāšanas raidījuma dalībniecēm ir Ješkinu ģimene, kurā dzied trīs atraktīvas un humora pilnas māsas no Rencēniem. Savukārt kuplākā ģimene pirmajā Dziedošo ģimeņu raidījumā būs Mortukānu saime, kas ir 12 līdz 14 cilvēku sastāvā.

Pirmajā reizē žūrija kopā ar skatītājiem izvēlēsies trīs ģimenes, kuras varēs turpināt piedalīties šovā un priecēs LNT skatītājus arī 13.oktobrī. Otrajā Dziedošo ģimeņu raidījumā uzstāsies arī septiņas iepriekšējās sezonās iepazītas ģimenes - Uškānu, Eriņu, Baumaņu, Riču un Liepiņu. Tomēr noteiktumi ir nelokāmi un nosaka, ka, sākot ar trešo Dziedošo ģimeņu tikšanās reizi, kas gaidāma 20.oktobrī, raidījumu katru svētdienu būs jāatstāj vienai ģimenei.

Šovs Dziedošās ģimenes no 6.oktobra ik svētdienu 21:00 tiešraidē kanālā LNT!

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV