Ceturtdiena, 23.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija;

Anekdošu šovs pie skatītājiem atgriežas LTV7

Easyget.lv, 25.03.2014. 13:55

No 4. aprīļa piektdienās pulksten 21.00 Latvijas Televīzijas (LTV) skatītājiem tiks piedāvāts pazīstamais „Anekdošu šovs”, kas līdz šim bija skatāms TV3.
Anekdošu šovs pie skatītājiem atgriežas LTV7

Jaunajā sezonā humora raidījuma nemainīgais kodols – režisors Armands Ekštets, aktieri Jānis Reinis, Enriko Avots, Helēna Vasiļevska - sadarbosies ar jaunpienācējiem Rihardu Leperu, Kasparu Aniņu, Jurģi Spulenieku un aktieriem no Tautas teātriem.

„“Anekdošu šova” svarīgākais jaunums ir tas, ka raidījums pirmoreiz būs skatāms LTV7 kanālā – skatītāji, kuriem iepriekš nebija iespējas redzēt humora šovu, tagad varēs to skatīties. Pie LTV skatītājiem „Anekdošu šovs” nāk ar vairākiem jauninājumiem – piesaistīsim jaunus aktierus un izmantosim neredzētus jokus,” uzsver „Anekdošu šova” režisors un aktieris Armands Ekštets, piebilstot, ka raidījuma veidotāji turpina tautas sacerēto literāro formu iedzīvināt mūsdienu situācijās, lai televīzijas skatītājiem tās būtu tuvas un pazīstamas: „„Klasiskās” ārstu, ceļu policijas, sievasmātes tēmas papildinās arī pavisam jauni joki.”

„Anekdošu šova” radošā komanda:

Režisors: Armands Ekštets
Operators: Egīls Balodis
Literārais padomnieks: Aldis Linē
Aktieri: Helēna Vasiļevska, Enriko Avots, Jānis Reinis, Armands Ekštets.
Epizodēs: Solvita Balode, Sibilla Biteniece, Estere Pumpura, Gerda Dinsberga, Monta Tolstova, Taīda Ausma Kalniņa, Laila Jansone, Elīza Gribe, Marta Lasenberga, Linda Mežore, Ingemārs Mūsiņš Ainārs Bumbieris, Jurģis Spulenieks, Kaspars Aniņš, Rihards Lepers, Māris Jonovs, Edgars Varaņickis, Edgars Sondors, Ansis Griķis, Ivars Pirvics.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV