Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Šovs „Sapņu līgava” strauji tuvojas noslēgumam. Finālistu vārdus uzzināsim jau sestdien

Anete Pukāne, 27.05.2009. 11:40

Romantiskais attiecību šovs „Sapņu līgava” strauji tuvojas noslēgumam. Kuri divi puiši kļūs par finālistiem, uzzināsim jau šonedēļ 30. maijā, plkst. 21.10 kanālā LNT.
Šovs „Sapņu līgava” strauji tuvojas noslēgumam. Finālistu vārdus uzzināsim jau sestdien

Šovā sevi parādīt vēlējās un par Ievas uzmanību sacensties pieteicās gandrīz 1500 vīrieši vecumā no 18 - 40 gadiem, bet dalībai tika atlasīti 20 no viņiem – visatraktīvākie, drosmīgākie un uzmanību piesaistošākie. Izvēloties 20 dalībniekus, Ieva Kokoreviča vadījās pēc savām simpātijām un vērtēja, cik interesanti un atšķirīgi puiši pratuši sevi parādīt šova atlasēs.

Jau šova pirmās sērijas beigās Ieva atraidīja astoņus pretendentus, kuri nespēja attaisnot viņas cerības. Pakāpeniski šovu pamest nācās vēl deviņiem pilnīgi atšķirīgiem puišiem, kuru gaitām varējām sekot līdzi nu jau astoņas sestdienas pēc kārtas. Potenciālie līgavaiņi visa šova laikā ir veikuši vairākus uzdevumus un pārbaudījumus: viņi ir iepazinušies ar Ievas draudzeni Santu Toni, piedalījušies trakā fotosesijā, Rīgas centrā tirgojuši rozes, pārvarējuši savas lielākās bailes, lecot no liela augstuma, apciemojuši bērnu centra mazos iemītniekus, veduši pastaigā patversmes suņus, atbildējuši uz sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem par vidusskolā apgūto vielu, iejutušies dzejnieku lomās un iepazīstinājuši Ievu ar savām ģimenēm. Šova pirmajās sērijās Ieva vēl nebija tik ļoti pieķērusies puišiem, tādēļ izdarīt izvēli par to, kurš no viņiem turpinās, bet kurš atstās „cīņas” laukumu, Ievai licies nedaudz vieglāk.

Pašreiz viņi ir trīs – Alvis Buls, Raitis Bernāts un Jānis Kuzma, bet kā zināms, šova finālā par Ievas simpātijām cīnīsies tikai divi. Kuri tie būs, uzzināsim jau sestdien, 30. maijā, plkst. 21.10 kanālā LNT!

Bet nākamnedēļ svētdien, jā tieši svētdienā, 7. jūnijā, uzzināsim, kurš patiesībā ir iemantojis Ievas simpātijas un, kas uzvarēs – plaukstoša mīlestība vai aprēķins un kāre pēc naudas balvas!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV